Kõige õigem aeg osta endale supervarustuses Peugeot 508

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nagu ikka – head asjad ja toredad kampaaniad käivad mööda inimesi – just nüüd on õige hetk osta endale supervarustuses noobel suure-keskklassi sedaan Peugeot 508.

Peugeot 508 on olnud läbi aegade populaarsemaid suurema keskklassi autosid. Prantsuse stiil ja tõeline luksus koosluses suurepärase sõidetavusega on pannud paljud kliendid ikka ja aina 508 poole vaatama.

Peugeot maaletooja on varunud lattu rea suurepärase varustusega ja eriti hea hinnaga Peugeot 508 noobleid sedaane. Viiekohalise ökonoomse mootoriga ja automaatkastiga 508 eest tuleb välja käia vaid napp 23 500 eurot! Need kõige-kõigemas varustuses autod maksavad aga vaid paar tuhat eurot rohkem

Liisingu kuumakse 180 eurot tundub peale vaadates erakordselt mõistliku summana – lapsevanemad, kel lasteaias või koolis käivad lapsed, kulutavad sarnase raha igakuiselt oma võsukesele. Kui iga päev kohvikus juua tass kohvi, ja võtta kõrvale saiake, siis on see ka umbes sama kallis kui auto liisingmakse.

Seega pole pikka mõtlemist, ruttu maaletooja kodulehele autot valima. Peugeot 508 on väärt iga kulutatud eurot ning igat hetke selle suurepärase auto seltsis. Loe altpoolt katkendit Emapiduri blogis ilmunud proovisõiduloost.

Blondi-indeks kukub selles autos küll mürtsuga tooli alla ja sealt teda tagasi sudida on suhteliselt nõme, sest istmealused on rämedalt juhtmeid täis. Aga selles loos on blonde kaks, ja oleks naiivne arvata, et need jäävad ainsateks, kes 508 RXH võludega lähemalt tutvust teha tahavad.

Muidugi aitaks juhendi lugemine, aga meelega käitun ma autoga tutvudes nii nagu tavakasutaja enamasti- ma ei loe vaid püüan ise aru saada. Ja kui siis tõepoolest midagi häguseks jääb, haaran raamatu järele.

Samas, kõik see hea, mis nende nuppude all leida on, lisab luksuslikkust ja preemiumi. Kaksteist punkti läheb uste kesklukule, mis sõidu ajal end automaatselt peale lülitab ja mida saab vajadusel avada ohutulede kõrval olevast nupust, keskkonsoolis. Väga loogiline koht, kui mõelda, miks uksi äkkjooksul avama peab.”

Loe siit proovisõidulugu

Allikas: maaletooja, Emapidur

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.