Eeloleval laupäeval, 13. aprillil kella kümnest kolmeni toimub Kadaka teel Eurostauto Tallinna esinduses Nissani perepäev. Kavas on demonstratsioonesinemised ja võistlused, näidatakse roboteid ja muidugi leidub kuhjaga häid pakkumisi ning tublimatele auhindu.

Ilmateade räägib sellest, et vahepeal taas laamendama tulnud talve hoog nädalavahetuseks raugeb ning juba laupäeval peaks Tallinnas olema päikeseline ja natukene soojem ilm.

Kas ilm on vahepeal suvilas, maakodus või ka linnaaias alustatud kevadiste töödega jätkamiseks sobiv, ei ole täpselt teada, kuid kõik märgid viitavad sellele, et üheks sisukaks perepäevaks Eurostauto esinduses on ilm vägev.

Puhuvad soodsad tuuled

Autoostja ilmateade räägib sellest, et kui uue või uuema sõiduvahendi soetamine on päevakorras või isegi ainult meeles mõlkumas, on laupäevane ilm selles suunas edasi mõtlemiseks eriti soodne. Paremat autoostuilma ei näita isegi pikem ilmaprognoos.

Laupäeval puhuvad soodushinda toovad (ilmselt) malbed tuuled nii kasutatud autode platsi suunas kui ka autolao suunas. See tähendab seda, et valik laoautosid on just laupäeval Eurostautos saadaval erihinnaga ning kasutatud autod on kah soodushinnaga.

NB! Seda ilma lubatakse ainult laupäevaks, ajavahemikus kell 10-15, edasi on ilm jälle tavalisem.

Igatahes ennustatakse täie kindlusega seda, et soodsad tuuled toovad laupäeval kõigile uue Nissani ostnutele lisaks erihinnale ka mõnesaja eurose soodustuse, sest kõigi uue auto ostnute hinnasildilt on tuul ära puhunud väljasõidu paketi hinna – porimatid, registreerimis- ja ohutuspakett on tasuta.

Mitte ainult ilm ei näita head vormi

Perepäev ei oleks täiuslik ilma erinevate kaasnevate tegevusteta. Kevad on Nissan Qashqaid kihevile ajanud ning kõigil soovijatel on võimalus nii kõrvalistmelt kui ka lähedalt jälgida, mis trikke Nissan Qashqai teha oskab.

Plaanis on demonstratsioonesinemised. Lisaks Qashqai trikkide vaatamisele võib teha lähemat tutvust ka kõigi teiste Nissani mudelitega.

Kevad olevat hea aeg uusi tutvusi teha ja laupäevane autoostuilm seda ka soosib: kõik Nissani mudelitega proovisõitu teinud osalevad loosimises, mille auhinnaks on Nissan Qashqai nädalane kasutusõigus. Pane end proovisõidule kirja, nii on võiduvõimalus suurem.

Kõht täis, lapsed väsinud ja elu ongi lill

Aga ilm soosib ilmselt ka lihtsalt mõnusat äraolemist. Kui autot osta ei ole plaanis ja Qashqai muskel ei huvita, siis mine lihtsalt söö kõht täis – tänavatoitu pakub BiteMe.

Või kui lastel on energia ülejääke, siis saab järeltulijad tuua batuudile end tühjaks rahmeldama. Vaimse tervise ja arengu eest hoolitseb Digipurk, mis näitab perepäeval mida erinevad robotid teha oskavad.

Hakkajamad saavad programmeerimises kätt proovida ning nagu sellise soodsa ilma puhul ikka, ei puudu ka auhinnad ja võistlusmängud. NB! Keegi ei vaata viltu, kui täiskasvanud robotite vastu huvi tunnevad!

Muidugi võib ju võtta ja selle päeva erinevate jõu ja ilunumbrite tegemiseks kevadtöödel ära rahmeldada. Aga arvesta sellega, et autoteemal on laupäevane ilm tõsiselt soodne, aias rassida jõuab ka hiljem. Kadaka tee vanasõna ütleb, et “head võimalust ei saa kasutamata jätta, sest tuju võib muidu ära minna!”

Tiptop TOP TIP!

Eurostauto esindus Kadaka teel on täitsa normaalne asukoht, et pärast Qashqai ja teiste Nissanite ja robotite üle vaatamist täis kõhuga natukene edasi loomaaeda minna – see on põhimõtteliselt ümber nurga. Kes teab, võibolla sõidad sinna juba uue eriti hea diiliga soetatud autoga?

Igatahes on laupäeval ilm Eurostautos ja kaugemalgi ilus. Äkki jätaks aiatöödega rüsamise ja niisama tühja passimise teiseks korraks ja läheks sellise soodsa autoilmaga Nissani perepäevale?

Tekst: Uku Tampere

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.