Eestis loodud Truck4goods rakendus “uberiseerib” veoteenused

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Platvormtaksoteenused pole ammu enam midagi uut, ent panna sama mudeliga liikuma kaubad on suur samm edasi sisulise jagamismajanduse suunas. Eestis loodud rakendus Truck4goods uberiseerib kaubaveod ja pakub võimaluse luua otsekontakt veoteenuse vajajate ja transpordiettevõtete vahel.

22. märtsil alustas tegevust kaubavedusid vahendav veebirakendus Truck4goods. Rakendus viib omavahel kokku transporditeenuse osutajad ja veoteenuse vajajad.  Nii ettevõtetele kui ka eraisikutele on rakendus  kiireim viis leida soodsaim veoteenus.

Truck4goods asutaja Tarmo Maaseli sõnul saavad veoteenuse tellijad teha omale veebis kliendikonto ning aprillis lisandub veoteenuste pakkujatele mobiiliäpp. Praegu rakendust katsetatakse, oodatud on nii teenuse pakkujad kui ka julged kasutajad.

„Me nö uberiseerime transpordiveod. Nagu Uberi äpp taksonduses muudab ka Truck4goods kardinaalselt veosteturu olukorda, mida praegu veel kontrollivad suuremad ning tuntumad veo- ja kullerfirmad. Sarnaselt Uberiga taksot tellimisele näeb klient Truck4goods veebis veoteenust otsides reaalajas erinevate pakkujate hindu ning kaasnevaid tingimusi,“ märkis Maasel.

Truck4goods mobiili- ja veebirakendus võimaldab kauba vedajatel leida oma sõidukitele kiirelt ja paindlikult tellimusi ning tellijatel näha parimaid pakkumisi nii hinnas kui ajas.

Truck4goods platvorm tagab kõikidele vedudele garantii, olles eelnevalt kontrollinud vedajate tausta ning veendunud, et sõlmitud on teenuse osutamiseks vajalikud kindlustuslepingud.

Truck4goods mobiili- ja veebirakenduses näeb tellija reaalajas oma veose asukohta kaardil ning fotosid kauba peale- ja mahalaadimistest.

Sel aastal vahendab Truck4goods veoteenuseid Eesti piires, jälgides projekti kulgu ja arenguid ning saades vajalikku tagasisidet, mis võimaldaks lähitulevikus siseneda sama teenusega ka välisturgudele.

“Uberiseeritud” veoteenustest peaks tõusma kasu kõigile osalistele: suured autod ei seisa tühja, hinnad on konkurentsivõimelisemad, kaubad liiguvad kiiremini ning enam ei pea ilmtingimata omama veokit et vedada suuri kaubakoguseid, veoki saab mugavalt rentida rakenduse kaudu täpselt nii pikaks ajaks kui vaja.

LOO TASUTA KONTO JUBA TÄNA

Kodulehel on kirjas, et teenus käivitub täismahus 30. aprillil 2019. Oma konto saab igaüks juba täna luua. Selleks on vaja avada tellimuse vorm, märkida veose peale- ja mahalaadimise asukoht, lisada laadimiseks sobivad kellaajad ja märkida endapoolne kontaktisik.

Edasi panna kirja veose mõõt, kaal, kauba kirjeldus ja erinõuded (kui neid on) ja täpsustada sõiduki vajadus. “Saada päring” nuppu vajutades jõuab see kõigi vedajateni, kes on truck4goods.com rakendusega liitunud ning kel on nüüd võimalus teha omapoolne hinnapakkumine.

Nüüd polegi muud kui oodata pakkumisi, neid analüüsida ja valida sobivaim. Vedaja kontakt ilmub ekraanile kohe pärast tellimuse kinnitamist.

Vedaja ja veose teekond on nähtavad kogu tellimuse täitmise aja vältel. Tellimuse lõpetuseks saadab vedaja allkirjastatud kinnituse, et saadetis on peale laaditud, kohale toimetatud ja ka kenasti maha pandud.

Konto loomine on tasuta ning sarnaselt platvormtaksoteenust osutavatele ettevõtetele on truck4goods.com rakenduses võimalik luua liitkonto, kuhu alla koondada näiteks kõik ettevõttes kaupade liigutamise eest vastutavad inimesed.

Allikas: pressiteade

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.