Reede, 31. märts 2023
Dacia on loonud Media Control süsteemi, et rakendada nutitelefoni auto multimeediaekraanina. Lahendust on juba kasutatud uuel Sanderol.

Media Control multimeediasüsteemi kuuluvad raadio, kaks kõlarit, USB port, Bluetoothi ühenduvus, roolilt juhtimine ja armatuurlauda integreeritud nutitelefoni dokkimisjaam.

Uue Dacia Sandero armatuurlaua keskel olevasse avasse paigaldatud ja kindlalt kinnitatud nutitelefoni kõrge ja veidi kaldus asetus tagab hea nähtavuse ja samas ka ohutuse. Funktsiooni kasutamiseks tuleb laadida nutitelefoni Dacia Media Control rakendus ja läbi Bluetoothi muutub telefon armatuurlaua laienduseks, asendades integreeritud multimeediasüsteemi.

Navigeerimine, raadio, muusika, telefon ja juurdepääs auto teabele on käeulatuses olevad põhifunktsioonid, mida saab nutitelefoni hääletuvastuse abil häälega aktiveerida. Telefoni puudumisel saab hoidiku peita armatuurlaua sisse.

Kohandatav rakendus võimaldab seadistada süsteemi vastavalt kasutaja vajadustele ja ühendub lisaks auto pardaarvutiga. Nii on võimalik luua kiirvalikuid oma lemmikrakendustele ja sagedastele kontaktidele.

Navigeerimiseks on suur valik kaarte ja juhendajaid. Multimeedia valikus on raadio, esitusloendid telefonist, muusikaplatvormide tellimused ning meedia esitamine USB-pulgalt või MP3-mängijast.

Telefonil on lisaks kõnedele kõik põhifunktsioonid: vabakäerežiim telefoniraamatust kontakti leidmiseks, ajaloo vaatamiseks või kalendris kavandatud sündmuste avamiseks. Androidil ja varsti ka iOS-il loeb SMS-funktsioon sõnumid valjusti ette. Driving ECO funktsioon annab reaalajas juurdepääsu kütusekulu andmetele ja pakub sõidu lõpus isikustatud juhtimisnõuandeid.

Lähemalt näeb siit videost.

Meedia: Dacia

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.