Samm edasi digimaailma: Porsche Digital alustab Silicon Valleys tegevust

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Porsche astub järgmise suure sammu digitaliseerimisel, avades Silicon Valleys strateegilise allüksuse. Porsche Digital Inc ülesandeks on luua ja kinnistada partnerlussuhted innovaatorite ja riskikapitali ettevõtetega. Firmas saab tööd sadakond valdkonna spetsialisti.

Avades kontori Silicon Valleys, Santa Claras, Californias, alustab Porsche Digital oma tegevust maailma ühes tähtsaimas innovatsiooni ja digitaliseerimise juhtimise keskuses.

Ennekõike on Porsche Digitali eesmärgiks töötada koos innovaatorite ja uute tehnoloogiate liidritega, aga ka koos riskikapitaliettevõtetega.

Lisaks tahab Porsche otse investeerida ettevõtetesse, mis pakuvad ideid ja lahendusi digitaalseks tulevikuks. Porsche Digital GmbH Ühendriikide tütarettevõte Porsche Digital Inc peaks andma tööd umbes 100 inimesele.

Porsche Digitali ees seisab ülesanne kiiremini tuvastada digitaliseerimise strateegiaid ja trende Ühendriikides ning Porsche jaoks lahendusi välja arendada ja testida – mistõttu on tehnoloogiaettevõtete ja idufirmade lähedus eriti tähtis. Allüksus keskendub digitaliseerimisele, veebipõhistele lahendustele ja nutikale mobiilsusele.

“Auto on tulevikus ülim liikumisvahend, ja tulevikku kujundatakse Silicon Valleys,” ütles Porsche Digitali tegevjuht Thilo Koslowski.

“See tähendab, et on eriti oluline paikneda USA juhtivate IT-ettevõtete naabruses, kuna see võimaldab trende varakult tuvastada ja õigeaegselt uutesse tehnoloogiatesse investeerida. Lisaks meie oma innovatsioonipotentsiaalile tahame üle kõige luua tugevaid partnerlussuhteid.”

Firma on juba investeerinud riskikapitaliettevõttesse E.ventures US. Sellist tegevust intensiivistatakse ja laiendatakse Santa Clara kontoris tulevikus veelgi.

Pärast Ludwigsburgis paikneva Porsche Digital GmbH asutamist oli Ühendriikide tütarettevõtte loomine Koslowski sõnul Porsche digitaliseerimisstrateegias järgmine loogiline samm.

“Et Porsche kogemust oma klientide jaoks veelgi paremini kohandada, peame tuvastama enda jaoks olulised uuendused ja need nutikate ja põnevate lisadena turule tooma.”

Enne Porschega ühinemist töötas Koslowski 20 aastat Silicon Valleys Ühendriikide kõrgeprofiililise nõustamisettevõtte Gartner heaks. Ta on ekspert nii autotööstuse kui interneti ja tehnoloogiasektoris.

Porsche Digital on digitaliseerimise kompetentsikeskus, kus koostöös Porsche ettevõtetega üle maailma kujundatakse ja tuuakse ellu uut väärtust loovad mudelid ja innovatiivsed digitaalsed tooted.

Selle ülesannete hulka kuulub ka globaalne trendide tuvastamine ja hindamine, et kindlustada Porschele ligipääs kõikidele vajalikele tehnoloogiatele ja andekatele inimestele. Porsche Digital näeb end vahendajana Porsche ja innovaatorite vahel üle terve maailma.

Lisaks Ludwigsburgi ja Berliini kontoritele ning uuele Santa Clara tütarettevõttele planeeritakse täiendavate allüksuste avamist innovatsiooni mõistes võtmetähtsusega asukohtades, näiteks Aasias.

Allikas ja meedia: tootja

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.