Reede, 22. september 2023
Hyundai, Kia ja Genesis astuvad sammu tulevikku ning hakkavad alates aastast 2022 kõigis oma mudelites kasutama Nvidia Drive platvormil töötavat info- ja meelelahutussüsteemi, mis parandab kasutajakogemust ja -mugavust muuhulgas tehisintellekti abiga.

Nvidia on maailmas juhtiv graafikaprotsessorite tootja ning tegeleb ka muuks otstarbeks mõeldud mikrokiipide loomisega. Mercedes-Benz, Audi ja Honda teevad samuti Nvidiaga uute infolustisüsteemide loomiseks koostööd.

Hyundai luksusbränd Genesis kasutab Nvidia Drive’i GV80 ja G80 mudelites, kuid aastast 2022 saab Nvidia Drive olema iga Hyundai, Kia ja Genesise baasvarustuses.

Nvidia keeldus kommenteerimast, paljud sõidukid nende platvormil töötava infolustisüsteemi saavad, kuid viitasid, et eelmisel aastal müüs Hyundai maailmas üle 7 miljoni sõiduki.

Foto: Nvidia/Hyundai

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.