Teisipäev, 5. detsember 2023
Goodyear Tire&Rubber Company plaanib 2019. aastal avada Luksemburgis kõrgelt automatiseeritud tootmisüksuse, mis võimaldab toota tippklassi rehve tellimuspõhiselt väikeste partiidena.

Goodyeari juhatuse esimehe ja tegevjuhi Richard J. Krameri sõnul on tehase rajamine ajendatud kasvavast sõidukite mudelite valikust turul, mis on omakorda suurendanud nõudlust tippklassi rehvide järele.

Tehases võetakse kasutusele ettevõttesiseselt välja töötatud uuenduslik tootmisprotsess Mercury, mille kõrgelt automatiseeritud protsess, integreeritud tööjaamad ning tehnoloogilised lahendused võimaldavad toota tippklassi rehve vajaduspõhiselt väikestes kogustes nii standard- kui asendusvarustusse.

„Mercury võimaldab meil kiiremini ja paindlikumalt rahuldada kasvavat nõudlust väikeste partiidena toodetavate kõrge marginaaliga tippklassi Goodyeari rehvide järele ning tarnida need klientidele senisest kiiremini,” lausus Kramer.

„Uus tehas edendab meie terviklikku ettevõtlusmudelit, mis hõlmab kõiki üksusi, alates tootmisüksustest kuni Goodyeari tootete soetamiseni internetis ja jaekaubanduses,” lisas Kramer.

Krameri sõnul hakkab uus tootmisüksus täiendama Goodyeari olemasolevaid suure tootmismahuga üksusi ja annab sellega ettevõttele tõsise konkurentsieelise.

Uus tootmisüksus avatakse 2019. aastal Goodyeari Luksemburgi innovatsioonikeskuse ja rehvide katserajatise lähedal. Ettevõte investeerib uude tootmisüksusesse 77 miljonit dollarit. Tehase aastatoodanguks on umbes 500 000 rehvi.

Mercury tootmisprotsessis kasutatavaid tehnoloogiaid on viimased viis aastat arendatud ja katsetatud Goodyeari innovatsiooni- ja arenduskeskustes. Nimi Mercury pärineb mütoloogilisest kaubanduse-, kasu ja ärijumalast Mercuriusest, kes oli ettevõtte asutajale Frank A. Seiberlingile inspiratsiooniks Goodyeari tiivulise jalaga logo loomisel.

Allikas ja meedia: tootja

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.