11. juulil alustas lennufirma Finnair koostöö idufirmaga AirPortr Londoni Heathrow lennujaamas uudse pagasiteenuse pakkumist: edaspidi on reisijatel võimalik oma pagas enne väljalendu kas koduukselt või hotellitoast otse lennukile saata.

Finnairi uue tugiteenuse eesmärk on muuta kliendikogemus Londonist reisides mugavamaks läbi selle, et võimaldab pagasi ära anda koduukselt või hotellitoast. Pagas viiakse Finnairi poolt lennujaama ning registreeritakse soovitud lennule.

KÄTTESAADAV ÜLE LONDONI

Kliendid, kes on Finnairi lennule registreerunud internetis, saavad lasta pagasi mõni tund enne väljalendu oma Londoni aadressilt üles korjata. See tähendab, et reisijad saavad minna otse turvakontrolli, pardalemineku protsess on mugavam ja reis kulgeb sujuvamalt, kuna pagas jõuab otse lõppsihtkoha.

Uus teenus on iseäranis mugav ärireisijatele, kes soovivad äraantava pagasi otse hotellitoast lennujaama saata ja minna koosolekutele või kohtumistele, ilma et peaksid pagasi pärast muretsema.

Finnairi kliendid, kes lendavad Helsingist Londonisse, saavad lasta oma pagasi ka lennujaamast üles korjata ning otse koju või lennujaama saata.

Finnairi tugiteenuste juht Sari Nevanlinna tõdes, et Finnairi jaoks on Londoni pilootprojekti tulemus oluline teetähis teenuste kaasajastamisel:

„Innovatsioonile orienteeritud lennufirmana usume, et AirPortr teenuse testperiood teeb reisimise sujuvamaks ning mugavamaks, kuna pagasit ei pea enam ise lennujaama kaasa võtma, samuti ei pea aega veetma check-in’i järjekorras seistes.

Nevanlinna lisas, et juhul kui moodne pagasiteenus osutub populaarseks, kaalub Finnair selle laiendamist teistesse oma sihtkohtadesse.

KOLMAS UUDSE TEENUSEGA LIITUJA

Lennufirmade liidus Oneworld on Finnair järjekorras kolmas AirPortr teenusega liituja. AirPortr teenust kasutavad Londoni Heathrow lennujaamas British Airways ja American Airlines, lisaks on pagasiteenus British Airwaysi klientidele kättesaadav Gatwicki lennujaamas.

Allikas: Finnairi pressiruum. Kaanepilt: Ylle Rajasaar

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.