Täna, Eesti aja järgi kell 11:45, avaneb Youtube’is Volvo V90 virtuaalesitluse eesriie ning kõik soovijad üle maailma saavad otseülekandes uue universaalkerega luksusauto esitlust vaadata. Et ootajale on aeg pikk, teeme meeleoluka lühiülevaate Volvo universaalide ajaloost.
VAATA VOLVO UNIVERSAALKEREGA SÕIDUKITE AJALOOLIST GALERIID SIIT:

Täna esitletav universaalkerega V90 saab kaasa enam kui 60 aasta pikkuse Volvo pärandi – alates 1953. aastast on Volvo universaalkerega sõidukeid tootnud.

Esimene oli Duett, hinnatud uunikumauto tänaste kollektsioneerijate seas. Üldistavalt võib öelda, et tegu oli ühe universaalide esiemaga, autoga, mis tolle aja kohta oli seninägematu “kaks ühes” sõiduk – töö ajal tehti sellega töösõite ning puhkepäevadel pakiti pere pardale ja tehti pikem retk loodusse või väljasõit võõrale maale.

Alates 1953. aastast on Volvo üle maailma müünud rohkem kui 6 miljonit universaalkerega sõiduautot. Neid on hinnatud nii võistlusrajal kui peetud parimaks Ameerika tähtsamate ja paremini turvatud isikute transpordil, rääkimata sellest, et ruumikas auto on olnud asendamatu abimees majapidamistes, kus leidub lapsi.

Ja kui küsida, mis on Volvo firmamärk universaalide puhul, siis – nagu ikka – ütlevad kõik, et see on turvalisus. V90 jätkab seda rivi, olles osa Volvo 2020 plaanist, mis näeb ette null vigastatut nende autodes ja autodega kokku puutudes.

V90 ESITLUSE OTSEÜLEKANNET VEEBIST SAAB VAADATA SIIT:

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap]Tegelikult on see jube mõnus, toolilt tõusmata, reisida mõttes kaugele ja elada kaasa olulistele sündmustele.

Kuigi nii mõnigi küsib, miks V90 esitlus nii oluline on, et seda otse internetist vaatama peaks, siis vastus on lihtne – Volvo on kahtlemata jätkuvalt üks autotööstuse teenäitajaid. Uuenduslikud kerekonstruktsioonid ja seninägematud materjalid, ökonoomsemad jõuallikad; infoväli, mis on ilus nagu ime – sellest võtavad konkurendid kindlasti snitti.

Tarbija seisukohalt rõõmustab teadmine, et läbi ajaloo on Volvo suutnud hoida oma absoluutselt vankumatut joont, pakkuda sõitjatele ja kaasliiklejatele turvalist autot. Iseasi muidugi, kui paljud seda originaalis endale osta jaksavad, aga siin ongi koht konkurentidele, järgi tulla. Ootame põnevusega keskpäevast V90 esitlust.

Allikas ja meedia: Volvo, Info-Auto Volvo Eesti ja Tiit Lillipuu

Volvo tehases suur leke: V90 pildid jõudsid meediasse enne esietendust

Kaua oodatud, kaunikene! Volvo V90 ametlik esitlus on toimunud

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.