blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Bob Sinclar osaleb Renault’ Prantsuse Puudutuse kampaanias

Renault jätkab oma edukat Prantsuse Puudutuse reklaamkampaaniat jaanuaris 2016 koos kahes reklaamis osaleva Bob Sinclariga. See lisab Renault Prantsuse Puudutuse reklaamiseeriale tajutava prantsuse puudutuse!

Uues kampaanias osaleb hulk Prantsuse kuulsusi, alustades Bob Sinclarist ja tema uuest loost “Touché”. Minimalistliku tausta ja Renault’ kaubamärgi esindaja Nicolas Carpentier’ seltskonnas näidatakse Bob Sinclari musitseerides rõhutamas Renault Clio, Capturi ja Scénicu tugevaid külgi – nagu disain, mootorivalik, isikupärastamise võimalus, Stop&Start süsteem, tagurduskaamera ja Bose helisüsteem.

ACCELERISTA KOMM Pilt räägib rohkem kui tuhat sõna ja video on selles vallas täiesti ületamatu. Vaadake ise!


Allikas: Renault

*Bob Sinclar on päriselus nimega Christophe Le Friant. Sündinud 1967 aastal ja rahvuselt prantslane. Bob Sinclar alustas diskorikarjääriga 18 aastaselt, aastal 1986. Alguses keskendus ta hiphop ja funk muusikale, Chris The French Kiss nime all. Tema esimene klubihitt oli “Gym Tonic”.

Ta on kasutanud ka esinejanimesid The Mighty Bop ja Reminiscence Quartet. On pannud alguse projektile nimega Africanism, mis ühendab erinevaid muusikastiile nagu house, džäss, ladina-ameerika rütmid, Aafrika pärimusmuusika.

2005. aastal tuli ta välja edetabelitesse jõudnud lugudega “Love generation” ja “World, hold on”

Allikas: Wikipedia

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com