Kalendrite kollektsioneerijatel on praegu aasta kõige kuumem aeg. Iga päev tuleb eri maailmanurkadest uudised vägevatest järgmise aasta kalendritest, püüa kuidagi kärul püsida!

Saksa ajakiri Auto Bild on maha saanud iga-aastase auto?! tüdrukute?! kalendriga Miss Tuning 2016. Piltidele on püütud tänavune tuuningumaailma tõeline kuninganna, Miss Tuning 2015 võitja, Liane Günter.

Need, kes ninapidi asjas sees, kiidavad uut kalendrit (ja Lianet) taevani – fotograafid on pildid üles võtnud “tõelise pieteeditundega” (loe: paljast ihu on parasjagu, sest alastus ei ole enam trend) ning “senti veeretamata” – lisatud videost on näha, millised taustajõud on kohal olnud, et ilust ja arrogantsist pakatavad pildid purki saaks. Fototöötlus, see on veel täiesti eraldi maailm… Igatahes räägivad teadjamad, et tegu on kõige seksikama saksa kalendriga.

Vaata, kuidas kalendrit tehti:

Vaata kalendri kõiki pilte siit lingilt.
March – Audi A4 Cabrio. Photo © Tuning World Bodensee
March – Audi A4 Cabrio. Photo © Tuning World Bodensee

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Meid on juba õrnalt süüdistatud liigses seksikuses (Autoseksi ABC) ja vähemalt ühel korral ka poolpalja neidise näitamises. Mis on tõsi, et olgu tegu auto, jalgratta või suurte tüdrukute leludega, seks tuleb ikka mõnikord jutuks. Iseasi, kuidas seda teha – me oleme siiani püüdnud jääda väärikaks ja mõne pikantsema teema puhul algatanud diskussiooni (Accelerista Facebooki lehel – mine vaata ja saa sõbraks!).

January – BMW E30 320i. Photo © Tuning World Bodensee
January – BMW E30 320i. Photo © Tuning World Bodensee

Miss Tuningu kalendrist kommenteeritud uudisnuppu avaldades riskime ilmselt paljude meesterahvaste kestva imetlusega ja veel rohkemate naisterahvaste pahameelega. Ei tea, kas tegu on vanaduse, frigiidsuse või mõne muu poliitkorrektsust tekitava viirusega, aga kogu oma “pieteeditundes” ja “diskreetsuses” mõjub see kalender pisut ülepakutuna.

Need kulunud klišeed ja kõikide autode veel ahvatlevamana paista laskmine piltilusa pepuga tütarlapsega on natuke ajast ja arust. Meile meeldib hoopis rohkem Annie Leibovitzi loodud Pirelli 2016. aasta kalender.  Selle soetamine kahjuks on keeruline. Miss Tuningut jälle… ei taha. Eks tule piirduda Maalehe iga-aastase väljaandega.

[dropcap]![/dropcap] Samas, kui säärase kalendri oleks teinud eesti fotograafid, siis oleks sellest suur rõõm ja uhkus. Foto on kunst, kui selle sünd meistrite kätte usaldada!

Kõik õigused piltidele ja videole: Photo © Tuning World Bodensee

 

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.