Kui tihti teil on jalgrattaga sõites ette tulnud olukordi, et seelik takerdub kodaratesse või tuleb ootamatu tuulehoog ja viskab kleidisaba üle pea? Ebamugav, piinlik ja… Eestimaa jahedas suves ka tervistkahjustav. Aga selgub, et suurele probleemile on olemas väike, ent geniaalne lahendus: sent seelikusabas!

Probleemi koduseks lahenduseks on vaja pöidlaotsasuurust senti ja õhukest paki- või patsikummi. Sent lükatakse seeliku tagaküljelt ettepoole nii, et tekkiva topeltkangaga osa annaks kummiga kokku tõmmata. Ja voila! ühekorraga on seelikust saanud pükstelaadne riietusese, mis rattaga sõites enam mitte kuidagi metsikult möllama ei pääse.

[dropcap]![/dropcap] Vaata siit, kuidas käepäraste vahenditega lendlev kleidikene korrale kutsuda. Seltskond noori naisi võtsid selle lahenduse oma “Penny In Yo’ Pants” prototüüpi luues aluseks:

[dropcap]![/dropcap]Ja nüüd vaata, kuhu tüdrukud oma mõtetega jõudsid 2014. aastal Glasgows toimunud Cyclehackil . Lihtne, elegantne ja märkamatu Penny In Yo’ Pants päästab võib-olla tõesti maailma… Igatahes on kõik geniaalsed lahendused tihtipeale lihtsad ning neil on üks kindel ühisnimetaja: nad on ajendatud tegelikust vajadusest.

Loe lähemalt Penny In Yo’ Pants tegemistest

Paku oma idee Cyclehackile

… ja sõida jalgrattaga!

Allikas: Penny in Yo’ Pants, tunnuspilt: Shutterstock

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.