Reede, 1. märts 2024
Kuidagi suudab Ken Block alati iga oma järgmise Gymkhana video eelmistest ägedamaks teha. Seekordses, kaheksandas videos tegutseb Ken Block koos 650-hobujõulise Ford Fiesta ST-ga Dubais, mis muutub ennenägematuks mänguväljakuks.

Kuidas see välja näeb? Kujutlege muuhulgas liivadüüne, metsloomi ja kahel rattal sõitvat Fordi pikapi. Ja muidugi ärge unustage, mis imeautodega sõidab Dubai politsei (näiteks Porsche 918 Spyder).

Et näidata, mida väike Ford Fiesta ST tegelikult suudab, paneb Block selle joonele erinevate hirmkallite superautodega, nagu näiteks Lexus LFA ja Bugatti Veyron. Isegi Ford GT astub uues videos üles. Lisaks on video lõpus vihje sellele, mis Gymkhana seerias veel tulemas on.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Võimalus millegi meeldivaga elatist teenida on suur õnn. Kui see meeldiv peaks veel olema ägedate autodega ulmeliste trikkide tegemine, on õnn veel suurem.

Tõsisemalt rääkides – isegi kui see pole just teie arusaam õnnest, imetlege vähemalt, kui hästi on võimalik mingit masinat kontrollida. Ken Blocki juukseid püsti ajav täpsus on lihtsalt nii teisest maailmast… eriti arvestades, et jätkuvalt on päriselus igapäevaselt autode roolis inimesi, kes ei suuda ka hea tahtmise korral mitte parkides kõrvalolevale autole pihta sõita või seda uksega lüüa. On, mida õppida!

GYMKHANA 8

Allikas: Autoguide, foto: Hoonigan, video: Ford Performance

KOMMENTEERI SIIN