blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

VIDEO Elamuslik Roller Coaster from Hell Kehala Ringrajal

Juuni esimesel nädalavahetusel toimunud hüppega driftivõistlus Kehala Ringrajal oli Põrgukatla nime väärt, pakkudes adrenaliinilaksu nii võistlejatele kui pealtvaatajatele. Videomeister Sten Ottep käis kohapeal ja tõi kaasa kõige ehedama emotsiooni, mida kaamerasilm kinni püüda suudab.

Roller Coaster from Hell, eesti keeli Põrgukatel, pakkus tõelise elamuse. Julgeid sõitjaid oli kogunenud seekord 23, neist pool Eestist, ülejäänud Lätist ja Soomest. Mõni Eesti sõitja oli tulnud osalema ka pisut lahjemast PRO-Am klassist ent varustuse ja autoga, mis lubasid võistelda siiski põhitegijatega koos.

Lõpptulemus pärast pikki hüppeid ja põnevaid tandemeid oli üllatav: esikohale tuli lätlane Ingus Jekabsons, kel on ette näidata arvukaid võite ning ühtlasi ka Läti meistritiitel driftis. Tema võitis ka kvalifikatsioonides.

Suur üllataja oli aga eestlane Oliver Randalu, kes sõitis koju, hõbemedal taskus.Tema tavapärane võistlusklass ongi madalam PRO-Am ent Kehala Ringrajal sobis talle seekord kõik ja nii pidi konkurent, kahekordne Eesti meister Pro-klassis, Mihkel Norman Tultsi leppima kolmanda kohaga.

Eriauhinna stiilseima ja pikima hüppe eest sai seekord Viljandi võistleja Jako Pino. Järgmisel korral võtavad driftiässad üksteiselt mõõtu juba 21. juulil. Võistluste asukoht on täpsustamisel ent kuupäeva võiks endale juba kalendrisse kirja panna.

This slideshow requires JavaScript.

Kehala Ringrajal toimuvad õnnestunud võistlused teevad sellest peagi ilmselt maailmakuulsa ja ihaldatud võistluskoha. Erilist vaatemängu saab siin nautida pea igas raja osas, mis tähendab, et tulevik võiks olla driftiturismi päralt.

Vaata Sten Ottepi pildigaleriid täismahus siit

Allikas: Eesti Drifti Liit

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com