Meil kõigil on oma salakirg ja unistused. Ja ehkki me teame, et  Jõuluvana olemas pole – vastavalt vajadusele kehastab teda naabri Rein või vanaema särtsakas sõbranna Malle – usume me oma südame salasopis, et kuskil on päriselt olemas ka see päris õige, meie Jõuluvana.

Harley Davidsoni fännidel igatahes pettuda ei tule, nende jaoks on see ainus ja õige täiesti olemas. Sõidab ööpimeduses aisakellade jõrinal saaniga ette – põtrade asemel õiged pillid muidugi; astub tuppa ja hakkab mürgeldama: “Noh, kas oled ka hea laps olnud? Näita siis oma kinginimekiri ette! Jah, oled hea laps olnud, kingin sulle… muidugi Harley!”

Kes pole hea laps olnud ja Harley-vanalt õigeid asju tellinud, sel polegi midagi oodata. Peab kasvama veel! Shop Harley for Badness Sake!

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Jõulud on reklaamiloojatele tänuväärne aeg, paljud kliendid võtavad siis vabamalt ja see omakorda tähendab, et tooted, mis sünnivad, on mõnikord päris naksakad. Rääkimata sellest, et reklaamide tegemine on tihtipeale paljude produtsentide ja stsenaristide võimalus, oma ideid päriselt, suurelt ja kallilt ellu viia. Jõrm Harley-vana mõjub küll pesuehtsalt. Täitsa tahaks näha seda punavanakest, kes astub Toroidioni fännide majja… mingi soodsam elektripakett näiteks?

[dropcap]![/dropcap] Selleks, et aru saada, kui sügav võib olla ühe brändi filosoofia, tasub vaadata üht tänavust kõvemat klippi Harley teemadel. Vabasta oma sisemine laps! Tegu ei ole ametliku reklaamiga vaid sakslaste toodetud mõtlemapaneva lühifilmiga inimeseks-olemisest. Meis kõigis harjumuspärase klišee kohaselt on natuke last, küsimus, kas julgeme ta vabaks lasta? Ja mis see endaga kaasa toob? Või tähendab lapseks-olemine laiemas mõistes siiski inimlikkust, hoolimist, tähelepanelikkust, ausust? Kes teab? Eks või seda jõuluvana käest küsida. Järgmisel korral.

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.