Vaata ja ela kaasa: Driftifilm, millest sa ei taha ilma jääda!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sten Ottep sai valmis driftisportlasi portreteeriva lühifilmi. Mullu lubasid Harri Lillevars ja Holger Lunter videomeistril vaadata oma garaaži ja võistlejahinge sügavamatesse salasoppidesse. Ligi 9 minutit drifrispordi võlu ja valu on nüüd kokku lõigatud – driftifilm, millest sa ilma ei taha jääda!

“Arvasin, et see projekt ei jõuagi kunagi lõpule,” räägib Sten Ottep. “eelmisel aastal jälitasin kaameraga Holgerit ning Harrit keskmisest rohkem, plaaniga, teha neist lühifilm. Hooaeg lõpes ja sain aru, et olen omadega jännis – materjal, mis mul koos, ei anna välja algselt plaanitud lugu.”

Korraks käis Stenil peast läbi mõte, üldse loobuda. Aga selle aasta alguses tekkis aeg, et filmitule rahulikult pilk peale heita: “Mõtlesin, et what the heck, proovime siis muud moodi läheneda sellele asjale. Poolteist kuud hiljem on olemas video sellest kui palju tööd tegelikult läheb auto ehitamisse ja testimisse hooajaväliselt.”

Lühifilmi kulminatsiooniks on kaadrid esimesest Saaremaal toimunud Saare kiirusepäev & Nightrace Drift ja Drag’ist. Sten ütleb lõbusalt: “Just enjoy!” 

Holger Lunteri võistlushooajast pilte vaata galeriist:

This slideshow requires JavaScript.

Laitse superfinaalid

Video ja fotod: Sten Ottep/Fifty Visual

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.