Juuni esimene reede on Ameerika Ühendriikides nimetatud üleriiklikuks sõõrikupäevaks. Selle rõõmsa püha tähistamiseks tuli Nissan välja muheda videoga, milles Formula Drift-sarja täht Chris Forsberg õpetab, kuidas pontšikuid kiirelt ja rikkalikult kaunistada.

Ameeriklased armastavad sõõrikuid ja tõelised autofännid “sõõrikujoonistamist”. See tähendab, et tuleb tähistada! Nii ongi ameeriklased otsustanud iga aasta juuni esimesel reedel tähistada üleriigilist sõõrikupäeva. Ettevalmistused selle päeva tähistamiseks on aasta-aastalt üha suurejoonelisemad.

Nissan leidis, et on õige aeg kokku viia sõõrikusööjad ja sõõrikujoonistajad ning näidata ette, kuidas käib perfektne pontšikukaunistamine! Kööki astubki driftiäss Chris Forsberg, et ulatada abi…ratas kaunile daamile, kes parasjagu ametis rasvapirukate glasuurimisega. Nissan 370Z Nismole lüüakse hääled sisse ja antakse pagaritööle viimane lihv: tuba on täis lendavat kommipuru, mis maandub seal, kus peab – pidupäevasõõrikutel!

Selleks, et magusaid ampse autoga kaunistada saaks ja see kõik videos vinge välja näeks, tuli põrandale maha puistata 120 kotitäit ehk rohkem kui 1,2 tonni värvilist pralineepuru! 350-hobujõulise Nissan 370Z Nismo roolis istunud Chris Forsberg omakorda pidi 300 sõõriku täiuslikuks kaunistamiseks tegema 15 ringi perfektset “sõõrikujoonistamist”- seda kõike kitsukese stuudio kraanakaamerate ja muude spetsehitiste vahel!

Nojah, et asi ikka paraja punkti saaks, meenutab Nissan, et sellist pirukakaunistamist ei peaks keegi kodus omatahtsi järele tegema. Ostke pontšikuid asjatundjatelt! Ja ärge toiduga mängige.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Rahvusvaheline sõõriku – või pontšikupäev (kuidas keegi soovib) – miks ka mitte! Sel puhul võiksid autokoolid korraldada avatud uste päeva, kus iga huviline saaks sõiduõpetaja käe all omandada sõõrikujoonistamise elik driftimise oskuse. Tuleb ootamatult kasuks ka tavaliikluses, kui auto libedas kurvis käest ära kipub minema.

Pontšikute söömise osas ei julge suuremat kommenteerida; maitsvad need magusad, rasvas küpsetatud pirukad ju on… aga kuidas nad kokkuvõttes mõjuvad tagapaledele, mis sportistmesse mahutada tuleb? Sest kui sõõrikupüha, siis ikka koos sõõrikujoonistamisega! Ja tooge meile nüüd palun Chris Forsberg koos kõige selle drifti ja 370Z-ga!

Allikas ja meedia: Nissan

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.