Kolmapäev, 28. veebruar 2024
Hoiatus! Tegu on sobimatu kraamiga alaealistele, nõrgema närvikavaga inimestele ja tõelise klassika austajatele. Kalendrimeistrid on seekord Sydneyst kokku laenanud saadaolevad neljarattalised klassikud ja pannud nende peale amelema pesumodellid ja bikiinimissid ning nimetanud selle rosolje 2016. aasta kalendriks. Ja see kalender kõlbab vaatamiseks ainult täiskasvanutele. Tõsiselt!

Ainult täiskasvanutele BSVähemalt korra nädalas peab Accelerista andma tormihoiatuse ja paluma uudise lugejatel panna valmis jääkuubikud, validooli ja süsimustad prillid ning kindluse mõttes teeselda, et te ei oskagi Internetti kasutada.

Kahjuks peame õndsat pühadenädalat samasuguse hoiatusega alustama – tahtsime kirjutada klassikalistest neljarattalistest kaunitaridest, aga kukkusime taas kord nähtuse otsa, mida võib nimetada odavaks porriks.

Aga asja juurde. See, mida te alljärgnevalt vaatate, on austraallaste nägemus 2016. aasta kalendrist, mis reklaamib kõige kuumemaid taastatud muskelautosid ja hot rode. Või siis vastupidi – reklaamib kuumi tütarlapsi uunikumide abiga. Mispidi ka ei vaataks, kõige tähtsam roll selles kalendris on etendada neidude veatutel tagapaledel.

Selleks, et klassikaline auto ahvatleva investeeringuna tunduks, pole tegijate meelest vaja muud, kui kutsuda kohale peotäis bombshelle ehk põruta..valt kauneid pesumodelle ja bikiinimisse, laenata Sydney kergeusklikelt kokku hinnalised autod ja siis leida ka mingisugune fotograaf, kes suudab kaamerat natukenegi tasakaalus hoida. Eriti fotošoppida neid klõpse ei viitsi, sest asi on ju nii kuum iseenesest, et läheb sõrmede vahel põlema. Vaata videot, kui julged:

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Ütleme nii, et see uudis on liiga vana, et hakata ärrituma teemal “naisekeha müügiks” – see jätkub, kuni on raha ja naisi, kes leiavad, et oma keha avalikult mingi asja müümise eesmärgil paljastamine on täiesti normaalne tegevus. Las see jääb.

Ainult täiskasvanutele DetsemberSuurem kahju on see, et “vanakesed” saavad sellise tegevuse läbi ära lagastatud, odava templiga otsaette. Miks, miks te klassika kallale läksite, kulla austraallased?!

Näeb välja nagu Vanessa Mae oma plastmassist hiina viiuliga Beethoveni Üheksanda kallal. Kes usuks pärast seda veel, et Ludwig on läbi ajaloo üks kõvemaid heliloojaid?

Või keda huvitab tegelikult, et Ford Tudor on väärt investeering, mille koju kuuri alla vedimise nimel natuke tööd rabada, et seda põlvest põlve edasi pärandada kuniks mõni vastutustundetu jõnglane selle kaardilauas koos pantaloonede ja vana pruudiga maha mängib…

Tegelikult ka ei saa aru! Veel lihtsam ja odavam olnuks need kaunid tagapaled asetada mõne auto24.ee müügis oleva ja veel liisingukõlbuliku sõiduki najale… või mis auto; kalendri kvaliteeti vaadates oleks kõlvanud lähim vanapaberi- või klaasikogumise konteiner! Nagunii kukuvad kõigil kuumade tagumike peale silmad peast, tausta nägemiseks peakski naabrimehelt prille laenama.

Seda austraallased ei tea vist, et nii tillukesed tagapaled on ammu moest väljas… ja nagu targemad teavad öelda, siis “tagumikud tulevad ja lähevad, aga klassikud (autod) jäävad.” Saatke tüdrukud parem kraanatehasesse ja panustage 2017. aastal näiteks ohustatud loomaliikidele või alligaatoritele.

Video ja pildid: Coast Kombis, Aussie Bombshells

KOMMENTEERI SIIN