Viking Motors astub Tallinnas ametlike Peugeot’ edasimüüjate rivvi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Peugeot’ maaletooja KW Bruun Baltic ja Tallinna Kaubamaja Gruppi kuuluv Viking Motors sõlmisid uute Peugeot sõidukite müügi ja volitatud remonditöökoja lepingud. Eesmärgiks on tugevdada Peugeot’ positsiooni Eesti turul ja tagada veelgi kvaliteetsem teenindus.

Viking Motors on rajamas täiesti uut ja ainult Peugeot brändile pühendatud autokeskust, mis valmib 2019 aasta alguses Haabersti linnaosas, aadressil Rannamõisa tee 1A.

Uus autokeskus valmib kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja Peugeot kõrgeid standardeid järgides, kus lisaks modernsele autosalongile ning remonditöökojale saab olema avar kasutatud autode salong.

Lisaks avatakse uues keskuses moodne kere-ja värvitööde töökoda, et võimaldada Peugeot’omanikele kõikide teenuste kättesaadavus ühest kohast.

Kuni uue planeeritava Peugeot keskuse valmimiseni 2019 aastal, tegeleb Viking Motors Peugeot müügi ja hooldusega alates 1.jaanuarist 2018 Tallinnas aadressil A.H.Tammsaare tee 53, kus varasemalt on Peugeot müügiga tegelenud Metro Auto. Metro Auto ametlik Peugeot esindusõigus lõpeb 31.12.2017.

Peugeot Baltic tegevjuht Rasmus Tali rõõmustab koostööleppe üle: “Meie jaoks on alati oluline tagada Peugeot klientide rahulolu ja kõrge klienditeenindus, seega näeme koostöös Viking Motorsiga selle eesmärgi saavutamisel suurt potentsiaali.”

“Omades head kogemust Viking Motorsi Läti sõsaresindusega, võime olla kindlad meeskonna heas töös ja Peugeot’ margile pühendumises parimal võimalikul tasemel,” lisab Tali.

Loomulikult teeb igale autotootjale ja maaletoojale heameelt täiesti uue margiesinduse avamine, mis on otsene tõestus Peugeot’ heast tulevikupotentsiaalist. “Prantsuse lõvikutsikal” on olnud väga hea aeg tänu viimasel ajal turule toodud ja edulooks saanud mudelitele 3008, 5008 ja 308.

Kuna Peugeot mudelvalik on väga lai, ulatudes kompaktsetest väikeautodest ja erinevates suurustes linnamaasturitest kuni erinevate funktsioonidega tarbesõidukiteni, ongi oluline 100% margile pühendumine ametliku edasimüüja poolt.

Viking Motors AS juhatuse liige Jüri Kuusk lisab omalt poolt:”Tallinna Kaubamaja Grupi kui börsiettevõtte jaoks on strateegiliselt oluline oma ärisuundi pidevalt laiendada. Grupi autokaubanduse segment on viimastel aastatel jõudsalt arenenud ja kasvanud käibe osas edukuselt teiseks.”

Et TKM Auto tütarettevõte Forum Auto SIA Riias juba tegeleb Peugeot sõidukite müügi- ja järelteenindusega, siis on loogiline alustada Peugeot’ edasimüüjana ka Tallinnas, et kujundada partnerite valikul ja äritegevustes sarnast mustrit.

“Kuna 2019 aastani, mil on kavas avada Viking Motors Rocca Peugeot “monobränd” autokeskus on veel piisavalt aega, siis avanes ettevõttel võimalus alustada varem ajutisel pinnal, et tagada sujuv koostöö maaletoojaga ning ette valmistada Peugeot kõrgele teenindusstandardile vastav töökeskkond ja protseduurid,” sõnas Jüri Kuusk.

Viking Motors avab Tammsaare tee 53 Peugeot esinduse uksed klientidele 2 jaanuaril 2018.

Allikas ja meedia: Viking Motors uudised, Peugeot

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.