Nordica võtab tšarterlennud julgemalt ette: uue hooaja lennuplaanis 19 ägedat sihtkohta

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rahvuslik lennukompanii Nordica sirutab tiibu ja innustatuna edukast hooajast võtab 2018. aastal senisest julgemalt sihikule tšarterlennud. Koos Germalo Reisidega tehakse uuel aastal tellimuslende üheksateistkümnesse põnevasse sihtkohta.

Nordica ja Germalo Reisid OÜ uuendasid koostöölepet järgmise suve tellimuslendude kohta. Selja taga on edukas hooaeg, mis julgustab mõlemat ettevõtet 2018. aasta suvel tellimuslendude mahtu suurendama.

Nordica välisturgude müügijuht Deepak Ahluwalia ütles, et koostöö Eesti turismiettevõttega on olnud edukas: „Oleme tänulikud Germalole usalduse ja võimaluse eest panustada lennufirmana Eesti turismiarendusse. Meie koostöö on olnud väga viljakas ja meil on hea meel tõdeda, et see jätkub järgmisel suvehooajal veelgi suuremas mahus. Nordical on selge eesmärk siseneda järjest aktiivsemalt tellimuslendude turule.”

Germalo Reisid OÜ juhatuse liige Aleksandr Prilukov märkis, et koostöö Nordicaga on olnud sujuv. „On väga oluline, et kodumaa lennufirma lööb kaasa kohalikus turismiarenduses. Oleme oma partnerivalikuga väga rahul ja vaatame optimistlikult järgmisse aastasse. Germalol on hea meel koos Nordicaga laiendada reisihuviliste valikuvõimalusi,“ lisas Prilukov.

Tänu kahe ettevõtte koostööle saab järgmisel aastal lennata 19 sihtkohta. Näiteks on tšarteriga võimalik võtta sihikule Island ja Fääri saared, mis on turismi sihtkohtadena järjest popimad. Omakorda saavad Tallinna lennata rännuhuvilised fäärlased.

Nordica tšarterlennud korraldatakse Germalo kaudu. Sõltuvalt huviliste arvust varieerub ka eri sihtkohtadesse tehtavate lendude arv, mõnel juhul on see vaid 1-2 hooaja jooksul.

NORDICA TELLIMUSLENDUDE SIHTKOHAD 2018. AASTA SUVEL

Bodö / Norra
Fääri saared
Keflavik / Island
Edinburg / Šotimaa
Stansted / UK
Liverpool / UK
München / Saksamaa
Dublin / Iirimaa
Basel / Šveits
Tivat / Montenegro
Nice / Prantsusmaa
Dubrovnik / Horvaatia
Veneetsia / Itaalia
Napoli / Itaalia
Catania / Sitsiilia, Itaalia
Malta
Monastir / Tuneesia
Trieste / Itaalia
Tallinn / Eesti

Kaanepilt: Island/Argo Verk Allikas: Nordica, Germalo Reisid

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.