Taxify kampaania toob tänavatele senisest rohkem nende logodega autosid

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tallinna liikluspildis on senisest rohkem Taxify logodega autosid. Taxify juhtide foorumis kerkis küsimus, kas tegu on makstud kampaaniaga ning kas kleepse panevad ka juhid, kes ise teenust ei osutagi? Kommenteerib autopargi haldur Heigo Protten.

Nagu alljärgnevast selgub, eelistab ettevõte jätta enda teada nii kleebitud autode arvu, kampaania kestvuse kui ka selle, kui suure rahasummaga (ja kas üldse?) motiveeritakse autoomanikke oma autosid kleepima. Veel saime teada, et uusi “rohesabasid” niipea oodata ei ole.

Juhtide foorumis arutletakse kleebiste välimuse üle – valgel taustal paistavad õrnad rohelised randid senisest logost erinevad. Kas Taxify on uuendanud oma logo?

Ei, Taxify ei ole oma logo uuendanud.

Linna peal sõidavad paljud kleebitud autod. Juhtide väitel on see kampaania, mille käigus iga autoomanik võib pakkuda oma sõiduvahendi välja Taxifyle reklaampinnana. Kui see jutt on tõene, siis kui palju Taxify maksab reklaampinna eest ning kui palju on tänaseks autosid, millel see kleeps peal?

Tegemist on uue kampaaniaga, mis pakub privaatjuhtidele võimalust lisada enda autole Taxify minimalistlikud kleebised. Kampaanias osalev juht saab igakuist boonust. Alustasime kampaaniaga alles eelmisel nädalal, täna sõidab Tallinnas uute kleebistega autosid mõnekümne ringis.

Oleme varem teistes riikides antud formaati kasutanud ja kampaania võeti hästi vastu, seetõttu pakume seda võimalust ka Tallinna juhtidele. Kampaania eesmärk on tõsta linnapildis Taxify nähtavust.

Kas Taxify kontrollib ja ratastel reklaampindade liikluskuulekust? Minu kogemus eilsest on hirmutav, üks Taxify kirjadega auto süstis ringteel naglalt ette ja tekitas liiklusohtliku olukorra. Mis jäi meelde? See, et see oli Taxify! Aga võib-olla tegelikult ei olnudki?

Juhid, kes sõidavad Taxify platvomil, peavad liikluseeskirjadest kinni pidama nagu kõik teised liiklejad. Juhul, kui Taxify kirjadega auto kohta saabub kaebus, käsitleme igat juhtumit eraldi ning räägime juhiga tema liikluskäitumisest. Korduvate rikkumiste korral oleme sunnitud juhiga koostöö lõpetama.

Kas Taxify reklaamikampaania autodel on vastuseks Yandexi sarnasele kampaaniale? Ja kaua see on planeeritud kestma?

Kampaania ei ole vastus Yandexi kampaaniale.

Kui palju on Taxifyl tänaseks juhte ning kas lisaks kleepsukampaaniale ja Olerexi soodustanklale on kavas veel mingeid värbamisüritusi?

Taxify platvormil sõidab tuhandeid juhte. Järgmistest kampaaniatest hetkel rääkida ei soovi. Püüame alati Taxify platvormil sõitvatele juhtidele pakkuda parimaid teenimisvõimalusi ja häid soodustusi üle Eesti.

Uurin ka, kas on tulemas uusi “rohesabasid” ehk Taxify rendiautosid? CNG-autod on olnud juhtide seas väga populaarsed, oleks ju loogiline neid juurde võtta?

Hetkel ei ole Taxifyl plaanis rendiautode arvu suurendada.

Küsis ja kaanepildi klõpsas: Ylle Tampere

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.