blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Selge Grupijuhi kampaania toimub tänavu juba 23. korda: pane end kirja!

Kuku raadio, Liiklusjärelevalvekeskus ja PPA kutsuvad üles jaanipäevaseid peoseltskondi valima endi seast aegsasti Selge Grupijuhi ehk kaine rooli, kes vaataks sõprade järele ka üldisemalt, et need purjus peaga rooli ei istuks.

6. juunist 21. juunini korraldab Kuku raadio juba 23 aastat Selge Grupijuhi kampaaniat. Pidutsevaid seltskondi kutsutakse üles jaanipäeval valima endi seast Selge Grupijuhi, kes nii 23. kui 24. juunil oleksid sõpruskonnas kainuse kummardajateks.

Selge Grupijuhi ülesanne on pidupäevade vältel püsida täiesti kainena ning olla vajadusel nii käehoidja kui ka transpordiabi: jälgida, et ükski sõber või sõbra sõber ei istuks napsisena rooli ning transportida inimesed oma voodisse, heinalakka või kallima juurde peo lõppedes.

Kaine roolihoidja ülesanne pole kaugeltki kergete killast, ülemeelikus tujus sõbrad teevad tihtipeale kõik, et neid, kes klaasi ei tõsta, siiski seda tegema meelitada. Seega peaks valitud isik olema kindla meelega või karsklane niisamagi.

Selge Grupijuhi kampaaniale saab end registreerida üle Eesti Rimi parklates ja Circle K bensiinijaamades, täpsed ajad ja kohad leiab alljärgnevast loetelust.

Vaata, kus ja millal saab Selge Grupijuhi kirja panna

N 06. juuni – Pärnu Papiniidu Circle K-s, Papiniidu 17
R 07. juuni – Jõhvi Circle K-s, Rakvere tn 40
E 10. juuni – Rapla Rimi parklas, Tallinna mnt 46a
T 11. juuni – Haapsalu Uuemõisa Circle K-s, Tallinna mnt 77
K 12. juuni – Kärdla Rimi parklas, Kõrgessaare mnt 25
N 13. juuni – Kuressaare Rimi, Auriga keskuse parklas, Tallinna mnt 88
R 14. juuni – Rakveres Väljavahi Circle K-s, Tõrremäe küla, Haljala tee 6
E 17. juuni – Paide Rimi parklas, Aiavilja 2
T 18. juuni – Jõgeva Rimi parklas, Põik 1
K 19. juuni – Tartu Turu Circle K-s, Turu tn 6
N 20. juuni – Viljandi Endla Circle K-s, Endla tn 1
R 21. juuni – Tallinnas Järvevana Circle K-s, Järvevana tee 2

Registreerimne igal päeval kell 12.00-18.00.

2016. aastal tõdes Põhja prefekti Kristian Jaani, et Kuku Raadio „Selge Grupijuht“ omakasupüüdmatu ja kiiduväärt algatus.

„On tore näha, et inimesed otsivad enda seltskonna jaoks kainet juhti või kedagi, kes hoiaks alkoholi tarvitanud sõbrad autoroolist eemal, viiks nad vajadusel koju ning hoiaks oma sõprade tegemistel ka muidu kainet silma peal. Inimesed, kes kannavad hoolt, et nende lähedased pidutseksid turvaliselt, on meile kõigile eeskujuks,“ ütles ta.

Jaani selgitas, et liigne alkoholitarvitamine on suurema osa probleemide põhjus ja ka suurema osa politseile tehtavate väljakutsete põhjus. „Seetõttu kained autojuhid ning pidutseval seltskonnal silma peal hoidvad kained pidutsejad on väga teretulnud abi,“ märkis ta.

OLE SÕBER ISEENDALE JA OMA SÕPRADELE!

#liiklusjärelevalvekeskus
#kukuraadio
#selgegrupijuht

Vaata lisaks siit

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com