Elron uuendab piletisüsteemi ja see toob kaasa lihtsama elu ja loodetavalt ka senisest natuke soodsama rongisõidu. Alates 17. juulist ühtlustuvad kõigi veebist ostetavate üksikpiletite soodustuste määrad: rongipilet on alati 15% odavam.

Kui seni kehtis veebist ostetud üksikpiletitele allahindlus 10 protsenti, millele võis lisanduda Elroni sõidukaardi soodustus, siis alates 17. juulist on kõik veebist ostetud piletid 15 protsenti soodsamad ning Elroni sõidukaardilt eraldi soodustust lisaks enam ei arvestata.

Elroni müügi- ja arendusjuhi Ronnie Kongo sõnul muudab uus soodustuste süsteem piletiostu arusaadavamaks ja lihtsamaks: „Soovime, et kõigil reisijail oleks võimalik veebisoodustust täiel määra kasutada ning teha oma sõidud võimalikult soodsalt,” täpsustas Kongo. „Veebimüük on reisijate seas populaarne. Eesmärk on seda kanalit veelgi arendada.”

Rongist ostetavate piletite hinnad ei muutu, sealjuures jääb rongist Elroni sõidukaardiga ostetud piletitele kehtima senine 10-protsendiline soodustus.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2016. aastal tehti Elroni rongidega 6,8 miljonit reisi, mis on 4% rohkem kui 2015. aastal.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Veebist ostetuna ühtlaselt 15% soodsam rongipilet on tõepoolest samm lihtsama elu suunal. Nüüd tahaks, et Elron kaotaks lõpuks ometi jabura “maksta saab vaid sularahas” süsteemi “porganditest”.

Mis juhtub, kui juhtub, et sulli kaasas ei ole? Maha tõstavad, kui on paha tuju. Aga on ka juhuseid, kui inimesed üksteiselt sente ja metallmünte laenavad või jookseb lähikondlane jaama kaheeurosega vastu. Me saame aru, et tuleb soosida saripileti ostu ja veebiostu, aga mõnikord on rongisõit ootamatu paratamatus.

Mõelge sellele, Elron. Ja mõelge ka sellele, et mida lihtsam on piletit soetada – viibutad telefoni, saad astuda rongi ja oma pangakaardiga lehvitada ning voila! oledki ametlikult mitte-jänes, seda kiiremini areneb meil nn. multimodaalne transpordivõrgustik ja inimesed hakkavad isiklikele autodele eelistama ühistransporti.

Allikas ja meedia: Elron

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.