Oktoobris esmaregistreeriti Eestis 213 Kia sõidukit, mis oli Kiale kõige suurema registreerimiste arvuga kuu sellel aastal ning mis tõstis Kia Eestis registreerimiste poolest esimeseks.

Vaatamata sellele, et Kia Sportage ootab oma uut viienda põlvkonna mudelit Eestisse juba selle aasta detsembris, on neljanda põlvkonna mudeli järele turul siiani suur nõudlus ja seda näitab järjepidev huvi selle vastu. Kia Sportage oli oktoobris 87 registreeritud autoga kõige populaarsem mudel kõikidest Eestis registreeritud autodest.

Kia Sportage

Enim registreeritud mudelite nimekirjas tuli teiseks mudeliks 80 registreeritud autoga samuti Kia logo kandev Kia Ceed, mis sai septembris ka mudeliuuenduse. Kia Ceed oli üks esimestest mudelitest, mis hakkas kandma Kia uuendatud logo ning mille mudeliuuendus tõi Eesti turule ka uudse Kia Connect teenuse, mis võimaldab läbi omaniku mobiiltelefoni saada informatsiooni sõitude kohta ning kontrollida auto olekut läbi nutiseadme. Kia Connect teenuse läbi saabuvad autosse nüüd ka mitmed uuendused, milleks muidu oli vaja pöörduda teenindusse.

Kokku on Eestis sellel aastal registreeritud 1668 Kia logo kandvat sõiduautot. Baltikumis registreeriti oktoobris 394 Kia sõiduautot, mis tõi Kiale registreerimiste poolest teise koha. Kokku on sellel aastal Baltikumis registreeritud 3606 Kia sõiduautot, mida on 919 autot enam kui eelmisel aastal.

Oktoobrikuu registreerimised Eestis:
  • Kia 213
  • Toyota 186
  • Skoda 101
  • Hyundai 87
  • Peugeot 86

Fotod: Karl Kirs

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.