Nordica populaarsus aina kasvab: oktoobris lendas “omadega” 61 000 inimest!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kodumaise lennufirma Nordica reisijate arv küündis oktoobris 61 000ni. Võrreldes eelmise aasta sama ajaga lendas ettevõttega 67 protsenti rohkem reisijaid.

Lennufirma säilitas Tallinnast väljuvate lendude arvestuses suurima turuosa, mis oli oktoobris 27 protsenti. Kokku sooritas Eesti lennuettevõte eelmisel kuul 1146 lendu.

Kõikidest plaanitud lendudest teostati 98 protsenti ja 81 protsenti neist väljusid 15 minutilise täpsusega. Populaarsimateks sihtkohtadeks olid München, Varssavi ja Stockholm.

Eestimaisel lennukompaniil on seljataga pingeline kuid edukas suvehooaeg. Suvekuudel lendas kodumaise lennufirmaga üle 420 000 reisija mis on 160 000 võrra rohkem kui eelmise aasta samal perioodil.

KÕIGE POPULAARSEM PUHKUSESIHT ON HORVAATIA!

Selle suve populaarsemateks puhkusesihtkohtadeks olid Split ja Rijeka Horvaatias, Nice Lõuna-Prantsusmaal ja Ukraina kuurortlinn Odessa Musta mere ääres. Järgmisel suvel laiendab Nordica oma suvist lennuprogrammi veel kahe sihtkoha võrra.

„Alates 2018 aasta suvehooajast on võimalik lennata Tallinnast otse Rumeenia suvituslinna Constantasse, mis asub Musta mere kaldal ja Makedoonia turismimagnetina tuntud Ohridi“, rääkis Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuht Toomas Uibo.

Uibo sõnul on mõlema uue sihtkoha vastu huvi juba praegu väga suur ning pileteid broneeritakse hooga. Ka reisibürood on koostamas sisukaid pakette uutesse sihtkohtadesse. Meie omamaine lennuettevõte jätkab tööd eestimaalaste reisimisvõimaluste laiendamise nimel.

ACCELERISTA KOMM Rumeenia on eestlase jaoks tore reisisihtkoht, mis pakub nn nõukaaja lastele äratundmisrõõmu, tänastele noortele aga küllaga uudistamist. Inimesed on sõbralikud, hinnad odavad, säilinud kultuuripärand võtab lõua lauale.

Üks võimalus kultuurišokist osa saada on võtta Tensilt valmisõmmeldud pakett. Lend Constantasse läheb muidugi Nordicaga ning september on hariva ringreisi jaoks sealkandis täpselt õige aeg – ei liiga soe ega liiga külm, saab ujuda, saab nautida. Julgeme soovitada.

Loe Ylle värsket reisilugu Splitist

Allikas: Nordica pressituba. Kaanepilt: Ylle Rajasaar

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.