Oma on armas: Nordica oli ka augustis Eesti reisijate eelistatuim valik1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rahvusliku lennukompanii Nordica reisijate arv kasvas möödunud aasta augustiga võrreldes peaaegu kahekordseks. Kõige rohkem reisiti Varssavisse, Münchenisse ja Stockholmi. Kolm neljandikku kõigist lendudest väljus 15-minutilise täpsusega.

Nordicaga reisis augustis üle 60 000 inimese, täpsemalt teenindas ettevõte eelmisel kuul 63 614 reisijat. Võrreldes eelmise aasta augustikuuga oli kasv 46,2 protsenti.

Reisijate osakaalult on Nordica 26,8 protsendilise turuosaga Tallinnast väljuvate lendude arvestuses suurim vedaja. Kokku sooritas lennufirma augustis 1124 lendu. Lendude toimumise protsent oli 98,3 ja 75 protsenti neist väljusid 15 minutilise täpsusega.

Eesti lennufirma populaarsemad sihtkohad olid augustikuus Varssavi, München ja Stockholm. Nordica turunduse- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul oli selle suve lendude kõrghooaeg lennundusele tavapäraselt juulikuus, kui kodumaise lennufirmaga lendas üle 67 000 inimese.

AUGUST 2017: RAHVUSLIK LENNUFIRMA ARVUDES
Reisijate arv 63614
Reisijate osakaal Tallinna Lennujaamas 26,8%
Reisijate arvu kasv võrreldes 2016 august 46,2%
Liinilendude arv 1124
Populaarseimad sihtkohad WAW,MUC,ARN
Graafikus püsimine 75,0%
Lendude toimumine 98,3%

 

Sügisel ei tasu kohvrit ja seljakotti siiski ära pakkida, sest veel saab Nordica abiga pikendada oma suve Eestist pisut kaugemal. Rootsi suuruselt teise linna Göteborgi on aga mõtet minna koos lastega, sest nendele teeb omamaine lennuettevõte magusa soodustuse.

„Septembris ja oktoobris on võimalik veel suve pikendada Horvaatias, Nice’s ja Odessas. Augusti viimastel päevadel avatud lennuliin peresõbralikku Göteborgi ootab kõiki lapsi lendama vaid lennujaama tasude eest. Usume, et ka aasta teine pool tuleb Nordicale edukas“, lisas Uibo.

Seekordne kaanepildi staar on ATR 72-500, millega Nordica lendab Stockholmi ja mujale “lähilinnadesse”.

Allikas: Nordica. Pilt: Ylle Rajasaar

Jaga

AVALDA ARVAMUST!