Mupo soovitab 20. augustil Bocelli kontserdile tulijatel autod koju jätta

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mupo soovib kõigile 20. augustil lauluväljakule Andrea Bocelli kontserdile tulijatele ilusaid muusikaelamusi ning soovitab auto koju jätta ning kohale jõuda kas jalgsi, jalgrattaga või ühistranspordiga.

„Seoses taasiseseisvumispäevale pühendatud perepäevaga Tallinna teletorni juures ja Tallinna Lauluväljakul toimuva Andrea Bocelli kontserdiga, tihendatakse nii bussi- kui ka trammiliiklust,” ütles Munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere.

Kaugemalt tulijatele soovitame ummikute vältimiseks ja kontserti järel ummikusse sattumise vältimiseks jätta sõiduk linnaäärsetesse parklatesse,“ lisas Toompere.

„Homme suhtume valestiparkijatesse karmilt, eriti puudutab see haljasaladele parkimist. Vihmased ilmad on muru teinud pehmeks, haljastus ei tohiks kindlasti valestiparkijate laiskusest või ülbusest kannatada saada.“

Mupo tuletab ühtlasi meelde, et lauluväljaku Lasnamäe poolsete väravate lähedusse on loodud uued suured parkimisalad, mis mahutavad rohkelt autosid.

„Seega valestiparkimisele homme õigustusi ei ole. Loodame omalt poolt inimeste mõistlikkusele. Tulge veidi varem kodust välja, nautige sooja suveilma ja ärge rikkuge oma tuju valesti parkimisel saadud trahviteatega klaasipuhastaja vahel.“

Mupo on on homme nii teletorni kui ka lauluväljaku ümbruses väljas suurendatud jõududega. „Oleme valmis juhendama ja abistama, vajadusel pöörduge julgesti meie ametnike poole“, ütles Toompere.

Allikas: Raepress. Kaanepilt: Ylle Tampere

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.