2017. aasta oktoobris Eesti tellimusvedude turule sisenenud Lux Expressi tütarettevõte Lux Charter laiendab haaret ning investeerib uutesse bussidesse 1,2 miljonit eurot.

Lux Charter soetas kolm uhiuut Mercedes-Benz 2018 uue kerega turismibussi, mis on ainulaadsed kogu Baltikumis. “Uued bussid on tehnika viimane sõna – tegemist on viimase, just tehasest tulnud mudeliga.

Kuna meie eesmärgiks on pakkuda kindla kvaliteediga tellimusvedusid, eeldab see ka bussipargilt läbivalt kõrget kvaliteeti,” sõnas Lux Charter tegevjuht Jaanus Kukk.

Lux Charteri bussiparki kuulub täna 15 kõikidele kaasaegsetele standarditele vastavat Mercedes-Benzi turismibussi. Ettevõte on tänaseks bussiparki investeerinud üle kolme miljoni euro ning investeeringuid jätkatakse ka sellel aastal.

“Nõudlus väga hea kvaliteediga transpordi järele on Eestis selgelt kasvamas ja meie sihiks on sellega kaasas käia, omades vaid Mercedes-Benz turismibusse ning pakkudes teistest rohkem nii busside kvaliteedi ja klienditeeninduse kui ka bussisõidu mugavuse ja turvalisuse osas,” selgitas Kukk.

Lux Charter teostab tellimisvedusid Mercedes Benz turismibussidega ning kõikides bussides on garanteeritud sama mugavustase ja nõuetekohane turvavarustus.

Mercedes-Benz Tourismo bussides on 49-55 mugavat istekohta, reguleeritavad turvavöödega istmed, usb pistikud elektroonikaseadmete laadimiseks ja piisavalt ruumi jalgadele. Kõikides bussides on tasuta WiFi, kliimaseade ja WC. Invatransporti pakub ettevõte uute Iveco bussidega.

Allikas ja pilt: ettevõtte pressituba

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.