Häštäg #travellerring saab uue elu: laigi lehte Laisaarlane!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rännumees Väino Laisaar annab Facebooki Travellerringi lehel teada, et on aeg muuta nime ja vastu minna uutele seiklustele. Edaspidi saab Väintsi tegemistel silma peal hoida lehel Laisaarlane. Uus häštäg on samuti #laisaarlane

Travellerringi FB leht teeb peatselt läbi väikese muudatuse ning selle uueks nimeks saab „Laisaarlane“. Asi lihtne – Travellerringi nimeline bussiprojekt, millel möödunud aastal silma peal hoidsime, on nüüdseks läbi, aga see ei tähenda kaugeltki seda, et Väintsi ratastel elu sellega koos seisma oleks jäänud.

Vastupidi – pöörded tõusevad ja uued sõiduprojektid murravad raginal peale. Tõsi, sellesse suvesse uut gigantset sõiduprojekti tõenäoliselt ei mahu, ent paar lühemat välis-sutsakat jõuab ehk ikka teha.

Selle eest on kavas kõvasti kodumaiseid kondamisi, mille käigus üritab rännumees läbi sõita ja lugejateni tuua uute huvitavate kohtade infot, külastada erinevaid uhkeid ja vähemuhkeid RMK laagripaiku, metsamajasid ja muid kämpasid ning veeta võimalikult palju koduväliseid öid.

Samuti saab Laisaarlane – lehe kaudu Väintsi vahendusel olla kursis talle meeldiva matka – ja reisivarustusega ning kasulike vidinatega. Ka plaanib rändurmees tulevikus uue auto kohandamist nomaadliku eluviisiga sobivaks.

Peugeot Travelleri bussi asemel on uus sõiduvahend, mida saab näha tänavusel Matkamessil aprilli alguses. Uut sellesse projekti kaasatud autot on suure tõenäosusega võimalik näha selleaastasel Matkamessil. Väino Laisaar on messi kohapeal ka kureerimas.

Laisaarlase lehe sisuloomeformaat jääb põhimõtteliselt samaks – seal ilmuvad videoblogid, jutukesed ja pildid.

Tänavu on Väintsil plaanis veeta sada koduvälist ööd: “Ei, ma ei ööbi naabrinaise juures ning ei vea seepeale ristikest kalendrisse… ja nii ma ka ei viitsi, et sada ööd telgiga kusagil käbide otsas vedelen ning siis end hommikul kõverikuna ja okkad juustes tööle vean… Ma ajan ikka oma rida – katusetelk, kämpad ja autod. Sekka mõned telgikad ja laavud. Mõnus, onju!”

#laisaarlane #100koduvälistööd

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.