Eesti kõige kaugemale hüppav naine, Ksenija Balta sõidab Toyota CH-R hübriidiga1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Erakordsed naised ja erakordsed autod käivad kokku nagu lilled ja heinamaa. Toyota Baltic, mis toetab Eesti Olümpiakomiteed, andis Eesti ühele säravamale naissportlasele kasutada toreda väljanägemisega innovaatilise hübriidajamiga sõiduauto: Ksenija Balta sõidab nüüdsest Toyota C-HR hübriidiga.

Eesti naiste kaugushüppe rekordi omanik ja eelmise aasta lõpul teistkordselt aasta naissportlase tiitli pälvinud Ksenija Balta sai enda kasutusse Toyota uusima hübriidmudeli – Toyota C-HRi.

Silmapaistva disainiga Toyota mudelivaliku uusim crossover Toyota C-HR, olles oma segmendis kõige kiirema kasvutempoga mudel, on kiiresti leidnud klientide sooja vastuvõtu.

Eesti Olümpiakomitee (EOK) toetajate tutvustamise avatseremoonial Ksenija Baltale Toyota C-HRi võtmeid üle ulatades lausus Toyota Baltic ASi juhatuse liige Osvaldo Valentini: “Toyota on üleilmne automark, kuid sama tähtis on Toyotale toetada ka kohalikku kogukonda ja selle liikmeid.”

Hübriidajamiga sõidukite kaudu saab Toyota näidata oma pühendumust, vähendada autotranspordi negatiivset mõju keskkonnale ning pakkuda inimestele säästlikumaid liiklemisviise. Toyota Baltics hoiab tugevalt jaapani autotootja kuvandit Eestis.

“EOK ja Ksenija autopartnerina on nüüd meil hea võimalus ühitada sportlik võitlejahing säästlike liikumisviiside ja –harrastustega üha tervema kogukonna nimel,” lisas Osvaldo Valentini.

Toyota on Eesti kõige populaarsem automark juba alates aastast 2004. Koos Toyota hübriidmudelite valiku pideva suurenemisega on järsult kasvanud ka nende klientide arv, kes eelistavad keskkonnasõbralikku, hübriidajamiga Toyota mudelit.

2016. aastal suurenes Toyota hübriidide müük Baltimaades muljetavaldavalt, kasvades aastaga 260%. See tähendab, et kõigist Baltimaades müüdud Toyota mudelitest eelistab hübriidtehnoloogiat üks viiendik klientidest.

Koos mudelivaliku uusima sõidukiga, Toyota C-HRiga, müüb Toyota nüüd kokku 7 hübriidmudelit: Yaris, Auris / Auris Touring Sports, RAV4, Prius, Prius Plug-in, Prius+ ja Toyota C-HR.

Allikas ja pildid: Toyota Baltic

Jaga

AVALDA ARVAMUST!