Nordica avab kevadel Kopenhaageni liini – aga mitte see pole selle uudise point!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nordica avab uuel kevadel Kopenhaageni lennuliini, mis omakorda tähendab, et meie ühendus laia ilmaga saab täiesti uue mõõtme. Viis, kuidas rahvuslik lennufirma uudist teatab, on lahe, et mitte öelda – rokkiv! Jah, Nordica, nii hoida!

Kas teadsite, et Maltal, kus elab vaid 350 000 inimest, on oma lennufirma, ja nad on selle üle üliuhked? Eesti rahvuslik lennukompanii annab meile põhjust rõõmustamiseks pea igapäevaselt, sest ühendused on hästi valitud ja lennud toimuvad täpselt.

Rääkimata CRJ-dest, mida teenitult nimetatakse pilvepealseteks Porschedeks ning pilootidest ja purseritest, kes on ülimalt profid ja ainsana maailmas pakuvad eestikeelset teenindust… Kui asjad on hästi, siis oleme me pigem omaette rõõmsad, ja nii jääb mõnigi kord kõlama mingi kahtlusenoot – kas meil ikka on vaja?

On vaja, väga on vaja! Kasvõi sellepärast, et Nordicas töötavad inimesed on hingega asja kallal. Või kas tõesti keegi arvab, et Kopenhaageni liini avamine käib sõrmenipsuga? Oh ei, see on suur uudis! Ja seda suurt uudist tulebki… rokkivalt edasi anda!

KEVADEST KOPENHAAGENISSE JA ÜLDSE IGALE POOLE!

27. aprillil avab Nordica lennuliini Kopenhaagenisse. Skandinaavia suurimasse sõlmjaama hakatakse lendama kuni 11 korda nädalas.

Taani pealinnas asub Skandinaavia suurim lennujaam, mida läbib sel aastal hinnanguliselt 30 miljonit reisijat. Ajalooliselt on eestlaste jaoks tegemist väga populaarse ja olulise sõlmjaamaga meie regioonis, mis pakub kiireid ühendusi ligi 160 sihtkohta üle maailma.

Skandinaavia suurimast lennujaamast on saamas Nordica teine kodubaas. Juba praegu teenindab Nordica Kopenhaagenist mitmeid lende SAS’i, Hollandi ja Rootsi omavalitsuste tellimusel. Tallinn – Kopenhaagen liini avamine on loomulik osa Nordica arengust.

Kopenhaageni sõlmjaam pakub mugavaid ja kiireid ühendusi laia maailma. Alates kevadest on võimalik lennata sealt kaudu ja väga väikese ajakuluga Londonisse, Birminghami, Manchesteri, Dublinisse, New Yorki, Bostonisse, Chicagosse…

Ka Aasia avaneb Kopenhaageni kaudu: käeulatuses on Peking, Singapur, Hong Kong, Tokyo jne. Lisaks on Taani kaudu lihtne lennata Kesk-Euroopa tõmbekeskusetesse.

Nordica hommikused lennud väljuvad Tallinnast tööpäeviti kell 7.00 ja õhtused lennud teisipäevast reedeni kell 18.30. Pühapäeva õhtul väljub lennuk Kopenhaagenisse kell 17.30.

Tagasi Tallinna lennatakse esmaspäevast reedeni, väljumistega kell 08.10 ja teisipäevast reedeni kell 19.40. Pühapäevane tagasilend väljub kell 18.40.

Allikas ja meedia: Nordica. Kaanepilt: Ylle Rajasaar

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.