Kui sul on kindlustuskaart, on liikluskindlustus nüüdsest ühe telefonikõne kaugusel!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
IIZI Kindlustusmaakler tõi juulis müügile ainulaadse teenuse, mis võimaldab liikluskindlustuse vormistada ühe telefonikõnega. IIZI kindlustuskaart on on mõeldud neile, kes pole harjunud internetis lepinguid sõlmima vaid eelistavad seda teha muul moel. Kindlustuskaart on hea abiline olukorras, kus internet puudub – näiteks maakodus. Üks telefonikõne, ja poliis on vormistatud.

IIZI kindlustuskaart muudab kindlustamise kättesaadavamaks kõikides müügikanalites ja tagab kindlustuspakkumiste võrdlemise võimaluse. Kõrvutades eri kindlustusseltside liikluskindlustuse pakkumisi, saab valida omale sobivaima ja sõlmida poliisi koheselt ühe telefonikõnega.

32-eurosel kindlustuskaardil on unikaalne kood, mille aktiveerimiseks piisab telefonikõnest IIZI teenindusse, oma auto andmete edastamisest ja väljavalitud kindlustuslahendus hakkab kehtima koheselt.

„IIZI kindlustuskaart on ennekõike mõeldud neile klientidele, kes ei ole harjunud igapäevaselt internetikeskkonnas toimetama ja eelistavad lepingu sõlmimiseks muid viise,“ märgib IIZI tegevjuht Igor Fedotov.

„Sageli tuleb ette ka olukordi, kus kindlustus on ootamatult lõppenud ning vaja kiiresti uus sõlmida. Sellises olukorras aitab kindlustuskaart mugavalt lahenduse leida ja vaid telefonikõne kaudu sobiva kindlustuspoliisi sõlmida,“ lisab Fedotov.

IIZI kindlustuskaart võimaldab leida sobivaima liikluskindlustuse. Peale kaardi aktiveerimist saadetakse kliendile dokumendid e-posti teel ning kindlustuspoliisi lõppemist tuletatakse aegsasti meelde. Sellega välistatakse olukorrad, kus sõiduk võiks jääda kindlustuskaitseta.

IIZI kindlustuskaardid tulevad esimesena müügile suurematesse R-Kioskitesse Tallinnas, Tartus ja Pärnus, mis paiknevad Neste tanklate juures (R-Kioskite asukohad).

R-Kioski müügijuhi Kai Kallaste sõnul on kindlustuskaardid kliendile hea lahendus, kuna teenus pakub inimestele mugavust ja valikuvabadust. „Usume, et tänu IIZI kindlustuskaartidele jääb klientidele rohkem aega, et tegeleda sellega, mis on nende jaoks päriselt oluline. Meil on hea meel, et saame astuda kliendi soovidele sammu veelgi lähemale,“ märgib Kallaste.

Klient saab võrrelda kuni kaheksa erineva kindlustusseltsi liikluskindlustuse pakkumisi.
Liikluskindlustuse hind ja selle kujunemine erineb kindlustusseltside lõikes väga palju ja on pidevas muutumises. Iga kindlustusselts arvutab hinna vastavalt enda väljatöötatud metoodika alusel, võttes arvesse erinevaid parameetreid.

Hind võib sõltuda sõiduki tehnilistest näitajatest, kindlustusvõtjaga seotud aspektidest, kahjususest, turu analüüsist kuni kindlustusseltsi poolt eelistatud sihtrühmadeni välja. Kindlustuskaardiga pakub IIZI klientidele maaklerteenust ja sobivaima kindlustuslahenduse leidmiseks vajalikku nõustamist.

Alati on võimalik erinevate seltside hinnavõrdlusi teha ja poliise sõlmida ka IIZI veebilehel.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte. Kvaliteetset maakleriteenust osutatakse nii eraisikutele kui ka äriettevõtetele internetipõhise iseteenindus- keskkonna kaudu või personaalsete pakkumistena. IIZI tegutseb turul aastast 2000 ja on suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Allikas ja meedia: Iizi kindlustus

Jaga

2 kommentaari

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.