Autoomaniku ABC: kalkulaator aitab leida soodsaima liikluskindlustuse

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Soodsaima kohustusliku liikluskindlustuse pakkumise leidmisel tuleb appi lihtne kalkulaator, mis koondab kogu info seltside pakutavate hindadest ühte kohta. Sisestades auto registreerimisnumbri saab valida parima pakkuja ning otselingiga lepingu kohe ka sõlmida.

Liikluskindlustuse fondi (LKF) uuenenud kalkulaator annab ülevaate kaheksa kindlustusseltsi kohustusliku liikluskindlustuse hindadest. Kalkulaator, mida tavapäraselt kasutatakse 1000 ja rohkem kordi ööpäevas on nüüdsest arvuti- ja mobiilisõbralikum.

Kaheksa kindlustusseltsi näitavad lehel oma soodsamaid maksete hindu. Selleks, et võrrelda pakkujaid, tuleb sisestada auto registrinumber. Seejärel kuvatakse hinnad, millest tuleks valida endale sobivaim. Edasi klõps seltsi nimele ja otselingiga lepingut sõlmima.

OTSELINK HINNAVÕRDLUSSE

SUURED HINNAERINEVUSED

Ühe auto kindlustuse hinnad võivad kalkulaatoris erineda mitmekordselt, sest kindlustusseltsidel on erinevad makse arvutamise metoodikad. Iga kindlustusandja püüab kindlustusriski võimalikult täpselt hinnata ja määrab kindlustusmakse selle hinnangu järgi.

Tegime kalkulaatoril katset ja sisestasime ühe toimetuse auto registrinumbri. Nagu näha, on hinnaerinevus pea kolmekordne: odavaim aastane kohustuslik kindlustus maksab 211 ja kallim 548 eurot.

kalkulaator

KONTROLLI ÜHTLASI SÕIDUKI TAUSTA

Liikluskindlustuse hinnavõrdluse päringu saab teha LKF-i veebilehel , sisestades vaid sõiduki registrimärgi. Täpsem päring tuleb teha ainult juhul, kui sõiduk ei ole liiklusregistris, sõidukit kasutatakse tavapärasest enam ja riskirohkemalt või päringu tegija ei ole sõiduki omanik ega vastutav kasutaja.

Kalkulaator näitab kaheksa liikluskindlustuse pakkuja hindu: BTA, ERGO, Gjensidige, If, Inges, PZU, Salva ja Seesam. Compensa ja Swedbanki liikluskindlustuse hindu kalkulaator ei näita.

LKF-i veebilehel on veel võimalik kontrollida liikluskindlustuse kehtivust ja sõiduki liikluskahjusid ning saada ülevaade liiklusõnnetuste asukohtadest Eestis.

Allikas: LKF. Kaanepilt: kuvatõmmis

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.