Jaanipäevale eelneval nädalal korraldavad Circle K ja Saku Õlletehas aktsiooni „Kainet meelt“, mis tuletab meelde, et autorooli võib istuda vaid täiesti selge peaga. Sel puhul jagatakse juhtidele spetsiaalset alkovaba jaanijooki.

Kampaania algas 18. juunil ja kestab kogu nädala või kuni „Kainet meelt“ – tähistusega tooteid jätkub. Circle K autopesula kasutajad saavad kampaania kestel meeldetuletuseks spetsiaalse Saku GO alkoholivaba õlle.

„Soovime oma ettevõtmisega selle tõsise teema üles tõsta ja just enne jaanipäeva sõnapaari „Kainet meelt“ kõlama jätta. Toodame Sakus küll ka lahjat alkoholi, kuid tahame omalt poolt igati rõhutada vastutustundliku tarbimise sõnumit. Autorool ja alkohol ei sobi kokku,“ rääkis Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms.

„Circle K teenindusjaamasid külastab iga päev mitukümmend tuhat autojuhti. Me hoolime oma klientidest, nende turvalisusest ning panustame ka omalt poolt pidevalt koos erinevate partneritega üldsuse teavitamisse selles osas, et alkohol ja autorool ei käi mitte kunagi kokku,“ sõnas Circle K turundusjuht Diana Veigel.

ESMAKORDNE KAMPAANIA

Saku Õlletehase kommunikatsioonijuht Kristiina Tamberg tõdeb, et esmakordne kampaania tekitab tegijates palju põnevust ning tagasisidet oodatakse pikisilmi:

“Sellise suuremahulise „Kainet meelt“-sõnumiga kampaania korraldame esimest korda, seetõttu eelmiste aastatega võrdlus puudub. Loodame väga, et sõnum jääb autojuhtidele või nende kaaslastele silma ning tuletab meelde, et autorool ja alkohol kokku ei sobi.”

Kokku jaotatakse Circle K autopesula kasutajatele ligi 5000 purki „Kainet meelt“ sõnumiga alkoholivaba õlut.

“Tagasisidest oleme kindlasti huvitatud, seda saame kuulda kõige otsesemalt Circle K jaamade teenindajate kaudu, kes kampaania-sõnumiga tooteid jagavad,” on Kristiina ootusärev.

ALKOVABA JOOGIVALIK LAIENEB

Ei ole autojuhi suu seinapragu ning sarnaselt sakslastele, taanlastele, brittidele jt. on ka Eestis nn alkovabad alkojoogid üha populaarsust kasvatamas. Kristiina Tamberg selgitab, et Sakus tehakse joojate janu jahutamiseks pidevalt sihipärast tööd:

“Oleme Saku tootearendustega liikunud tugevalt edasi selles suunas, et iga lahja alkoholi tarbija leiaks oma maitsele sobiva alternatiivi ka meie alkoholivabade toodete seast.

Sel suvel on Saku valikus kolm alkoholivaba õlut (kaks Saku GO-d ja Carlsbergi orgaaniline alkoholivaba õlu) ja kaks puuvilja-õllejooki (greibine ja vaarikane alkoholivaba õllejook), alkoholivaba siider ning samuti väga mitmed valikud vitamiinivett ja maitsevett.”

TRADITSIOONIDEGA ETTEVÕTJAD

Nii Circle K kui ka Saku Õlletehas osalevad ettevõtmistes, mis on suunatud vastutustundliku tarbimise ja liikluskultuuri edendamisele.

Circle K on viimastel aastatel panustanud Maanteeameti kampaaniatesse ning tänavu oldi taas ka Kuku raadio Selge Grupijuhi kampaania partner, kus inimestel oli võimalus kodulehekülje kaudu ning otse teenindusjaamas ennast jaanipäeval selge roolihoidjana registreerida.

Saku Õlletehas on tänavu suurendanud oluliselt oma alkoholivabade jookide valikut, et igaüks leiaks endale sobiva maitse.

Mõlema ettevõtmises osaleva ettevõtte jaoks on oluline teadvustada klientidele, et neil on olemas alkoholivaba alternatiiv oma lemmikjoogile.

Allikas: Saku ja Circle K

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.