blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Kurb! Go Bus vannub Tallinn-Tartu liinil konkurentsile alla ja lõpetab juulist sõitmise

Sinisetiivuliste bussidega pikamaareise tegev Go Bus teatas Maanteeametile soovist loobuda alates 2. juulist Tallinn-Tartu bussiliini teenindamisest. Põhjuseks toodi tihe konkurents ning bussivõrgu restruktureerimine.

Tartu-Tallinna liinil reisijatele on Go Busi liinilt lahkumine kurb uudis. Mugavad uued bussid, sõbralik teenindus ning “kõike täpselt parasjagu” – reisikeskkond on paljud inimesed pannud eelistama just sinitiivulisi Scania Irizare, millega Go Bus pikamaa-liinisõite teeb.

“Järgmisel aastal hakkab Go Bus teenindama Tartu linnaliine ning vedude maht kasvab tublisti. Juba praegu sõidame maaliine nii Tartumaal, Põlvamaal, Lääne-Virumaal, Saaremaal kui ka Järvamaal. Seetõttu otsustasime panustada edaspidi Tartu piirkonna liiniveosse tugevamal ja professionaalsemal moel just kohalikul tasandil,” ütles Go Busi juhatuse esimees Andrei Mändla.

“Tallinn-Tartu liinil on Elroni ja Lux Expressi näol kaks tugevat tegijat olemas ning sõitjatel tihedad võimalused kahe linna vahel reisida. Rongireisijate arv on Tallinn-Tartu vahel kogu aeg kasvanud ning kuigi inimesed leidsid Go Busi helesinised bussid kenasti üles, kasutavad nad meelsasti ka muid kiireid liikumisviise, mistõttu otsustasime liini sulgeda,” lisas Mändla.

Go Bus esitas Maanteeametile taotluse lõpetada reisid pärast 1. juuli viimaseid õhtuseid sõite. Kõik reisijad, kel on piletid kauemaks ette ostetud, saavad piletiraha tagasi, kui annavad endast märku Go Busi infotelefonile 12012. Tallinn-Tartu liini uued ja mugavad bussid suunab Go Bus teistele Eesti kaugliinidele.

“Tallinn-Tartu liin on kogu Go Busi tegevusest vaid väike osa ning igapäevaselt liini teenindanud kuus bussi hakkavad sõitma muid Eesti marsruute ning tellimusvedusid,” lausus Mändla. “Samuti pakume liinil sõitnud juhtidele tööd mujal kontsernis kas teistel liinidel või juhuvedudel.”

Bussifirma teenindab kommertsalustel ka Tallinn-Haapsalu liini ning kurseerib edukalt Kuressaare vahet. Seega ei pea bussireisijad päriselt toredast teenusest loobuma ning võivad sinitiivul reisida mõnusatesse kuurorti- ja suvesihtkohtadesse.

Allikas: Go Bus. Pilt: Sten Ottep

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com