Soome lennufirma Finnair tutvustas oma plaane, tuua Eestis turule uus teenus nimega Finnair Holidays, mis kombineerib paketireisi ja omal käel reisimise parimad omadused.

Finnair Holidays on teenus, mille puhul saab reisija ise lähtuvalt oma eelistustest kombineerida lennud kvaliteetse hotelli ja sihtkohas pakutavate lisateenustega, mis on kõik välja valitud koostöös professionaalsete reisikorraldajatega.

Finnair Holidays pakub enam kui 100 sihtkohta 40 erinevas riigis, kus igaühes saab valida mitmete hotellide vahel. Finnair Holidays toob klientideni intrigeerivad sihtkohad Euroopas, Aasias ning Ameerika Ühendriikides.

Pakutavad valikud sobivad nii nädalavahetuseks Londonisse pagejatele, kaheks nädalaks Maldiividele romantikareisile suundujatele kui ka New Yorki shopingureisile sõitjatele.

PANE KOKKU, MAKSA JA REISI

Finnair Holidays reisi saab kokku panna ja osta läbi lennuettevõtte veebilehe aadressil Finnair.ee/holidays. Soovidele vastavalt võib rätsepateenusena panna kokku ühepäevase kuni kaks nädalat kestva reisi.

“Finnair on Eestis tuntud ettevõte ning meil on suur heameel tuua siin turule täiesti uus teenus, mis sobib suurepäraselt eelkõige neile, kes on seni oma reisi kokkupanemiseks kasutanud mitme erineva pakkuja teenuseid,” ütles Finnairi kommertsjuht Juha Järvinen.

“Finnair Holidays on uudne võimalus luua oma näo järgi reisi. Lennud, majutus ja täiendavad teenused sihtkohas, mis loovad ideaalse puhkuseelamise, on nüüd kõik saadaval ühelt aadressilt. See on väga lihtne ja muretu võimalus unikaalse puhkuse planeerimiseks,” selgitas Järvinen.

Kliendid saavad Finnair Holidays´i kaudu nautida ka Finnair Plus programmi eeliseid. Finnair Holidays reisid annavad hulgaliselt Finnair Plus punkte.

Lisaks lendudelt teenitud punktidele saavad kliendid lisapunkte igalt eurolt, mis nad Finnair Holidays teenuse kaudu reisi reserveerides kulutavad. Samuti saab Finnair Holidays reise soetada Finnair Plus punktide eest.

Finnairiga lendab iga aasta rohkem kui 9 miljonit reisijat enam kui 80 sihtkohta Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk.

Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma kuuel järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Allikas: pressiruum. Pilt: Ylle Rajasaar

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.