Tartu-Tapa raudteelõigu remont toob kaasa muutused rongide sõiduplaanis

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Elron annab teada, et Tartu-Tapa raudteelõigu remonttööd toovad muudatusi Ida- ja Kagusuuna sõiduplaanidesse. Alates 4. juulist kuni augusti keskpaigani muutuvad seoses remonttöödega oluliselt Tallinn-Tartu, Jõgeva-Tartu, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa rongide sõiduplaanid.

Osa Tallinn-Tartu liini reise on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti (erandina ka kolmapäeval, 5. juulil) asendatud bussidega Vägeva-Tartu või Jõgeva-Tartu lõigul.

Seejuures on võrreldes tavapärase remondipäevade graafikuga erisusi teisipäeva, 4. juuli õhtupoolikul ning kolmapäeva, 5. juuli hommikupoolikul. Osaliselt bussidega asendatud reisidel ei toimi tavapärased otseühendused ja ümberistumise võimalused Valga ja Koidula suunas.

„Kuna remonttööd nihkuvad Tartule lähemale, siis enamasti saab ka remondipäevadel sõita rongiga Tallinnast Jõgevani ning lüheneb bussiga teenindatav osa,” selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Hea meel on ka selle üle, et kui seni oli kella 18 paiku Tallinnast väljuv ekspressrong osaliselt bussiga asendatud, siis alates 5. juulist saame ka seda reisi igapäevaselt täies ulatuses rongiga teenindada. See on reisija jaoks kindlasti nii kiirem kui ka mugavam.“

Kehtivad sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ning alates 3. juulist Elroni peatuste juurest infostendidelt. Asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad leiab Elroni kodulehelt.

* Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee ) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2016. aastal tehti Elroni rongidega 6,8 miljonit reisi, mis on 4% rohkem kui 2015. aastal.

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.