Tunnustatud ehitusfirma otsustas oma koostööpartnereid premeerida … autoga!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Seda ei juhtu iga päev, et üks suur ehitusfirma otsustab oma partnereid nii suurejooneliselt tunnustada, et kingib neile tänutäheks auto, täpsemalt Toyota. Sellega väärtustatakse ettevõtteid, kes ajavad ausat äri ning hoolivad oma inimestest.

2017. aasta aprillis alustas Merko Ehitus koos Toyotaga kampaaniat, mille raames tunnustatakse Eesti, Läti ja Leedu parimaid koostööpartnereid ning premeeritakse neist ühte uhiuue Toyota PROACE’i või Hiluxi kaheaastase kasutusõigusega.

2017. aastal valib iga Merko ehitusobjekti projektimeeskond Eestis, Lätis ja Leedus välja kvartali parimad koostööpartnerid. Aasta lõpus toimuvatel kampaania lõpuüritustel selguvad peaauhinna võitjad, kes saavad endale preemiaks valida kas uue Toyota PROACE’i või Hiluxi kaheaastase kasutusõiguse.

Avaüritusel märkisid Merko ja Toyota ka oma sõpruse 25. sünnipäeva, ehitusfirma sai kätte oma tuhandenda Toyota, milleks osutus Toyota Avensis. Merko kontserni töötajad kasutavad Toyota ametiautosid kõikjal Baltimaades, olles sellega Toyota üks suurimaid kliente.

„Projektide edu aluseks on meie professionaalne meeskond ja pikaajaline kogemus ning hea koostöö tellijate ja koostööpartneritega. Tänavu soovime veelgi enam tunnustada oma sadu koostööpartnereid, kelle töö kvaliteet, tähtaegadest kinnipidamine, korrektsus ja professionaalsed töötajad on objektide valmimisel suure kaaluga,“ ütles AS Merko Ehitus Eesti juhatuse esimees Keit Paal.

„Lisaks on kampaania eesmärk juhtida tähelepanu ausale ärile – kinnitame, et oleme ise aus maksumaksja ning kõik meie töötajad on ametlikult registreeritud. Töötame iga päev veelgi ausama ja turvalisema ehitusturu ja töökeskkonna nimel ja ootame, et sellesse panustaksid ka kõik meie koostööpartnerid.“

„Korraldame tunnustamise kampaania koostöös Toyotaga, kelle aastatepikkuse kliendina saame kinnitada, et kahe brändi väärtused on sarnased – seame mõlemad esiplaanile kvaliteedi, kestvuse ja hea teeninduse. Meie töötajad on Toyotadega sõitnud aastakümneid ja saime kätte oma tuhandenda auto. Usume, et Toyota on usaldusväärne autobränd ka paljude meie koostööpartnerite seas. Seega on uhiuue Toyota Hilux või PROACE aasta tegijale igati sobiv ja väärt preemia,“ lisas Keit Paal.

Toyota Baltic ASi juhatuse liige Osvaldo Valentini lisas: „Tugevad ja vastupidavad partnerlussuhted rajatakse alati pinnasele, kus jagatakse ühiseid väärtusi ja asjatundlikkuse põhimõtteid ning järgitakse kõrgeid standardeid. Toyota autod on alati ehitatud kõrgete standardite järgi, lisaks iseloomustab Toyotat soov pidevalt parendada oma tooteid. Oleme Merkole tänulikud mitme aastakümne pikkuse koostöö eest. Merko kampaania, mis väärtustab koostööpartnereid ja mille peaauhinnaks on Toyota mudelid, on meie jaoks märk sügavast usaldusest.“

Koostööpartnerid saavad tutvuda kampaania tingimustega ja registreeruda kodulehel, kus avaldatakse ka kvartali parimateks valitud koostööpartnerite nimed.

Allikas ja meedia: Toyota 

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.