Esmaspäev, 5. detsember 2022
Bolt (endine Taxify) hakkab lähitulevikus lisaks sõiduteenusele pakkuma ka toidu kojuvedu. Esimesed riigid, kuhu uus teenus sel suvel jõuab, on Eesti, Soome ja Lõuna-Aafrika.

Paar nädalat tagasi kui Taxify oma nime Bolt’iks vahetas, võrreldi seda Wolt’i nimega. Wolt on olnud Eestis üks populaarsemaid toidukullereid. Taxify teenuste laiendamine annab võimaluse tellida toit lauale kas Wolt’i või Bolt’iga, sõltuvalt kumba esitähte klient eelistab.

“Tegutseme Boltis targalt ja efektiivselt, et oma klientidele paremat teenust pakkuda. Sõiduteenuse puhul tähendab see seda, et meie juhid saavad maksta väiksemat vahendustasu ja reisijatel on võimalik soodsamalt sõita. See on toonud meile ka konkurentidest kiirema kasvu,” ütles Bolti asutaja ja tegevjuht Markus Villig.

Esimeste linnadena jõuab toidukulleri tellimise võimalus Tallinnasse, Helsingisse ja Kaplinna Lõuna-Aafrikas.

“Me näeme, et toidu kojuveo teenusel on veel kõvasti arenemisruumi. Meil on olemas kogemus, tehnoloogia, juhtide võrgustik ning miljonid kasutajad Euroopas ja Aafrikas – me saame oma seniseid kogemusi kasutada selleks, et pakkuda just sellist toidukulleri teenust, nagu kliendid soovivad,” rääkis Villig.

Ettevõte muutis hiljuti nime Taxifyst Boltiks, et uus nimi kajastaks Bolti laiemat ambitsiooni transporditurul. Nädala alguses kinnitati, et teenus on sama hinnaga nii Androidi kui iPhone’i kasutajatele.

Seda, kas Taxify uus nimi Bolt ka püsima jääb, või tuleb see ümber vahetada, näitab aeg. Soome ettevõte Bolt Works OY vaidlustas uue nime samal päeval kui see avalikuks tehti, kirjutab Postimees.

Bolti platvormil on täna võimalik kasutada sõiduteenust autode ja mootorratastega ning laenutada elektrilisi tõukerattaid. Boltil on täna 25 miljonit kasutajat 30 riigis.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.