Alates 21. augustist saab Bolti lisarakenduse Bolt Food kaudu tellida Tallinnas toidu koju või tööle. Teenus on kasutajatele esialgu tasuta, ent kõigis linnaosades asi veel ei toimigi. Kesklinnas on tellimine muidugi võimalik, lühim ooteaeg äpi järgi oli 15-25 minutit.

Bolt  täitis oma lubaduse hakata pakkuma toidutellimise võimalust ja käivitas 21. augustist Tallinnas teenuse Bolt Food, millega saab mobiilirakenduse abil söögikohtadest toitu tellida.

Esialgu on toidu kohaletoomine Bolt Food rakenduse abil tasuta, kliendil tuleb maksta ainult tellitud toitu eest.

Bolti kliendid peavad oma nutiseadmesse alla laadima eraldi Bolt Food rakenduse, määrama makseviisi ja siis lootma heale õnnele, et nende asukohas teenust ka osutatakse.

Esialgu liiguvad toidukullerid vaid kesklinna piirkonnas. Positiivse poole pealt: kui nutiseadmes on juba Bolt’i rakendus, kantakse makseinfo automaatselt teise äppi üle.

Otsisime toidutellimise võimalusi Nõmmele, Õismäele, Kalamajja, kesklinna ja Kadriorgu. Nõmmelased ja õismäelased peavad vähemalt esialgu toidu järele minema muud moodi või siis kasutama Wolt’i abi.

Äpp kuvab lähipiirkonna toidupakkujad ning nende menüü, edasi tuleb valida sobiv toit, see komplekteerida ja teenuse eest maksta. Toidu teekonda tellijani saab jälgida rakenduse kaudu reaalajas.

Ooteajad ei erine Wolti pakutavast, kõige kiiremini sai toidu tellida Balti Meedia- ja Filmikooli, kus ooteaja pikkus oli 15-25 minutit. Enamasti aga pakkus rakendus toidu kohalejõudmise ajaks kuni 40 minutit.

Sõltuvalt sellest, kes parasjagu vaba või piirkonnas on, võivad toidu kohale tuua nii Bolti taksojuhid (kellele on teenuse osutamine väidetavalt isegi kasulikum kui inimeste vedu), aga ka spetsiaalselt toiduvedusid tegevad autojuhid ja jalgratturid. Ehk siis teenus on väga sarnane Wolt’ile.

Tallinn on esimene linn, kus ettevõte teenust testib. Tänavu on kavas tegevust alustada ka Lätis, Leedus ja Lõuna-Aafrikas ning hiljem teistes Euroopa ja Aafrika linnades.

Toitu saab tellida rohkem kui 80 Tallinna kesklinnas asuvast restoranist, uusi söögikohti lisandub rakendusse pidevalt. Samuti laiendab Bolt lähiajal piirkondi, kuhu toitu saab tellida.

Restoranid ja kullerid saavad teenusega liituda veebilehel food.bolt.eu.

Jaga

Ylle on teinud teadus-, haridus- ja keskkonnateemalisi telesaateid ning töötanud vabakutselise (kirjutava) ajakirjanikuna. Alates 2015 WWCOTY rahvusvahelise kohtunikekogu liige. 2015. aastal pälvis Ylle riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija auhinna. Acceleristas vastutab Ylle lehe väljaandmise eest ning kirjutab aeg-ajalt talle omase otsekohesusega

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.