blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

“Vaese mehe Taxify” tulebki: ettevõte avas Tallinnas Basic-kategooria teenuse

Taxify üleskutse juhtidele, tulla sõitma oma vanema autoga odavamas kategoorias taksot, on kandnud vilja: alates 6. märtsist saab Tallinnas valida Basic kategooria, kus sõidu hind peaks põhiteenusega võrreldes olema 10-20% odavam.

Taxify käivitab täna Tallinnas uue Basic kategooria, mille eesmärk on olla Tallinna soodsaim sõiduteenus. Basic klassi kuuluvad vähemalt neljakohalised sõidukid, mis on Taxify kategooria sõidukitest väiksemad või mõnevõrra vanemad.

Taxify Eesti tegevjuht Aleksei Kolesnikovi sõnul on uue hinnaklassi eesmärk pakkuda Tallinna soodsaimat sõiduteenust.

“On palju inimesi, kelle jaoks ei ole vahet, milline auto välja näeb või mis materjalist selle istmed on. Samas hinnatundliku kliendi jaoks võib olla oluline erinevus selles, kas ta maksab Õismäelt kesklinna sõitmise eest 6€ või 4.95€,” rääkis ta.

Basic kategooria sõidualustustasu on 99 senti, kilomeetri hind on 35 senti ja pärast 10. kilomeetrit 55 senti. Ooteaeg on 10 senti minutis ja miinimumtasu sõidu eest on 2 eurot. Kokkuvõttes peaksid uue kategooria sõidud tulema Taxify kategooriaga võrreldes 10–20 protsenti soodsamad.

Basic kategooriasse kuuluval autol peab olema neli ust ja sinna peab lisaks juhile mahtuma vähemalt kolm reisijat. Seetõttu on see hea sõiduvõimalus väiksematele seltskondadele või üksi sõitvatele inimestele.

Näiteks võivad Taxify Basic kategoorias sõita väiksemad autod (näiteks Honda Jazz) ja sellised mudelid, mis muidu Taxify kategooriasse ei mahu (näiteks Renault Kangoo ja Volkswagen Caddy).

Kui Taxify kategoorias peab auto väljalaskeaasta olema vähemalt 2005, siis Basic kategoorias võivad sõita autod väljalaskeaastaga alates 2000.

Kõigil sõidukitel olema kehtiv tehnoülevaatus, samuti vaadatakse kõik Basic kategooria autod Taxify kontoris üle, et need vastaksid ka välimuselt Taxify kvaliteedinõuetele.

Taxify hinnangul peaks Basic kategooria juhtide teenistus olema võrreldav teiste kategooriate all sõitvate juhtidega.

“Selles kategoorias sõitvad juhid teenivad iga sõidu pealt pisut vähem, kuid meie arvutuste kohaselt peaks nõudlus tänu soodsale hinnale olema suurem, mis tähendab juhtide jaoks kokkuvõttes sama suurt sissetulekut,” rääkis Kolesnikov.

Taxify on Euroopa juhtiv transpordiplatvorm, mille eesmärk on muuta linnades liikumine lihtsamaks, kiiremaks ning usaldusväärsemaks. 2013. aastal asutatud Eesti tehnoloogiaettevõte tegutseb täna rohkem kui 25 riigis.

Allikas: ettevõtte pressiteade

Taxify Basic: sõita lubatakse kuni 19 aastat vanade autodega ja see on seaduslik

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com