ABC Motors avas hiljuti Tallinna külje all Harkus uue keretöökoja, kus on ruumi kokku 20 auto teenindamiseks. Eesti kaasaegseim keretöökoda on avatud kõikidele automarkidele.

ABC Motorsi teenindusjuhi Aivar Kubjase sõnul tingis uue keretöökoja rajamise kasvav töömaht: “Oleme oma uut töökoda rajades mõelnud kõikidele automarkidele vaatamata sellele, et meid tuntakse laiemalt Renault ja Dacia sõidukite müüjatena. Meie 2000 ruutmeetrine töökoda on Eesti kaasaegseima sisseseadega.”

Värskes keretöökojas on kaks värvikambrit, üks sõiduautode, teine tarbesõidukite jaoks. “Suure värvikambri kõrgus on 5 meetrit ja see lubab värvida mistahes erineva pealisehitusega kaubikuid,” räägib Aivar Kubjas.

ABC Motors teeb koostööd kõigi kindlustusfirmadega, kohapeal vormistatakse kõik kahjukäsitlusdokumendid ja eraldi kindlustusseltsi poole pöörduda pole vaja. Soovi korral pakutakse kliendile asendusautoks sõiduautot või kaubikut.

Töökoda on varustatud Itaalia firma Blowtherm värvimisseadmetega, sõidukite värvimiseks kasutatakse juhtiva autovärvisüsteemide tootja Standox’i värve. ABC Motors on kere- ja värvitöid pakkunud aastast 2003.

ABC Motorsi uue keretööde keskuse Tallinnas Harkus ehitas Mapri Ehitus, kes on rajanud automüügi-, hoolde-, keretööde keskused Man, Škoda, Renault, Volvo sõidu- ja veoautodele ning rasketehnikale.

Fotod: ABC Motors

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.