Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Gooligan murdis sisse rohkem kui miljonisse Google´i kasutajakontosse

Kui varem tundus, et Google´i kontod on ühed kindlamad, kuhu sisse häkkimine sünnib vaid kasutaja enda lollusest, siis nüüd selgub, et ka mõni pahavara saab Google´i kontole jaole. Lausa nii massiivselt, et päevas langeb maailmas pahalaste kätte viiekohaline number kasutajakontosid.

Iga kahe aasta tagant uus ja ägedam teler

Auto- ja majaliising juba on? Väga tore, siis saab ju ka teleriliisingu võtta. Ainult et kui maja ja autot peale kahte aastat uuema vastu automaatselt välja ei vahetata, siis teler saab küll uuendatud, kui liitud vastava programmiga. Maja ja auto kestavad ehk kauem ka kaasaegsed ja ei jää tormilisele tehnika arengule nii kiiresti jalgu, kui telerid või nutitelefonid.

Vastik väljapressimispahavara Popcorn Time: nakata sõbra arvuti, siis saad failid tagasi!

Oli üks pahavararikas nädal – lisaks muudele tavalistele viirustele ja ussidele levisid kuuldused ka eriti vastikult käituvast küber-väljapressijast, mis lubas su elutähtsad andmed tagasi anda, kui saadad sama sigaduse kaela paarile sõbrale. Kui küsimus on rohkem kui seitsmesajas euros, kas teeksid seda?

Odav pulsikell Teclast – hind saabki alla 20 euro langeda

Olid ajad (alles oktoobris), kui 26 dollarit maksev nutikell-pulsikell tundus jube odav. Enam pole need ajad. Nüüd oli testimislaual (ja -randmel) 16-eurone nutikell. Võrreldes 26-dollarisega polnudki väga palju kehvem. Kuid kes ostaks nüüd veel mitmesajaeuroseid nutikelli?

Allikas: Arvutimaailm. Meedia: Teclast, Gearbest

Ajakirja Arvutimaailm paremad palad: Amazon Go muretu pood ja Zlick netimaksed Eestis

 

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.