blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Sõbrapäeva eri: 2018. aasta kõige kuumemad (suurte) lelud, I osa

Sõbrapäev on ukse ees ning viimane aeg on leida kallimale või iseendale (või ka mõlemale) mänguasi, mis tooks rõõmu ja naudinguid. Kasutajate hinnangul on just need suurte lelud väärt maksimumpunkte ning kuumad hitid 2018. aastal.

Juhtimisgurud kordavad mantrana mängulisuse ja loomingulisuse olulisust täiskasvanueas ning edeva, hea disainiga ja kasutajasõbraliku lelu või mitme omamine pole patt. Nutiajastu lustividinad teevad tehnikafriigile rõõmu: klassikute kõrval on müügile jõudnud kaugjuhitavad ja kasutaja soovi kohaselt varieeritavad lelud.

PICOBONG AKO OUTIE VIBE

Mänguasjade maailm, siit me tuleme! Ako Outie Vibe on kasutajate poolt tunnistatud parimaks valikuks algajatele. Milleks tunda piinlikkust või kohmetuda leuleti ees – me kõik oleme kord seda imelist teekonda kuskilt ju alustanud!?

Ako Outie on harjutamiseks suurepärane valik – võtke istet ja proovige seda elegantset ja diskreetset massaažilelu. See mahub kenasti pihku ja sel on 12 erinevat kiirust, mis leevendavad pingeid kõikjal kehas … eriti erogeensetes piirkondades.

Sa ei pea kogu rõõmu ainuüksi endale jätma, Outiega saab teha ka vahvaid paarimänge. Kingitusena on AOV kindla peale minek – selle hind – umbes 15 eurot – ei raba jalust ning kui juhtubki, et su kallim üllatusest üleliia ei vaimustu, jaksad ta kompensatsiooniks kasvõi seenioride tantsuansambli Pihlakobar etendusele viia.

EVA II Y DAME

Daamid, mitte vaid autos ei ole enam “käed-vabad” – elu vaid ka magamistoas ja igal pool mujal, kus tuleb see tunne, et tahaks mängida! Eva II on mõeldud stimuleerima daamide kõige ergumaid kohti ning sellega saab mängida üksi ja kahekesi.

Jah, see näeb välja natuke nagu õudusunenägu Mike Wazowski “Monsters” filmi ainetel, aga kes enne ilu on patta pannud?! Eva II võimaldab mängida igal ajal. Üksi ja koos. Sees ja väljas.

Eva II tööpõhimõte on lihtne – seadme “tiivakesed” pannakse daami alumiste huulte alla nii et see püsib paigal, kuid vahete-vahel tuleb selle asendit korrigeerida.

Eva II pakub erineva tugevusega vibratsiooni, nii et võid valida oma meeleolule vastava. See on ka 10% pisem kui esimese gene Eva ja väiksemate “tiivakestega”, mis tagavad parema sobivuse. Hind on mõistlik, umbes 130 eurot.

CRAVE VESPER KAELAKEE

Selle mänguasja puhul võiks kingitust ulatades esitada vähemalt ühe katkendi laulust “Kaelakee hääl”. Crave Vesper kaela kinnitatav mänguasi on kuum ka aastal 2018. “Lahe kaelakee!” ütleb keegi moetundlik mitte midagi kahtlustav tundmatu.

Kui sul on see lelu, ei ole enamusel aimugi, et päriselt ripub sul kaelas pööraselt võimas vibraator! Näeb välja nagu edev kaelaehe, ja on eriti mugav näiteks reisidel kaasas kandmiseks. Stiilne, ja kes teab, selle jaoks ka kõnekas aksessuaar.

Kui mänguasi-kaelaehe tillukesest küljel asuvast nupust sisse lülitada, levitab Vesper otsast intensiivseid võnkeid, mis on tunda kogu ripatsi kaudu. Edasi oskad sa juba ise mõelda. Või siis mängite te kahekesi? “Kaelakee hääl” duetina ju mõeldud ongi…

Crave Vesper on saadaval roostevabast terasest ja 24-karaadisest kullast versioonina. Hind on mõistlik, algab 65 eurost.

LELO SORAYA CERISE

Taanlaste LELO on tuntud oma ajatu ja meeldejääva disaini poolest – nende mänguasjad on silmale ilusad vaadata, mõnusad katsuda ning imelised kogeda.

Soraya Cerise küülik-vibraator on öeldud olevat parim, mis sinuga reisil juhtuda saab. Kui nii, siis milleks minna soojamaareisile kui võib võtta küüliku ja sellega Eloni Roadsterile järele põrutada?

Atraktiivse kahetoimelise vibraatorina on sel roosal aardel kolmenupuline juhtimine, mis võimaldab kaheksal erineval viisil vibreerimist, pulseerimist, kõrisemist ja põrisemist, nii et vidin võib vasavalt soovile olla nii õrn kui ka intensiivne.

Oluline on LELO jänkukese ta lukustatav nupustik – kui sa reisid, ei ole vaja muretseda, et see väike mänguasi turvakontrollis või pagasi ladustamisel omatahtsi tööle hakkab.

LELO mänguasjadele omaselt ei ole tegu kaugeltki odava rõõmude allikaga – Soraya maksab umbes 210 eurot. Selle raha eest saad sa aga kõike, moodsast disainist parima kasutajakogemuseni.

OOH BY JE JOUE

Ooh by Je Joue on tenikafriikide lempar, võimaldades legona kokku laduda erinevaid rõõmupakkuvaid leluversioone. Praktikud on nimetanud seda parimaks käte osaluseta vibraatoriks. Ehitad endale sobivaima variandi, ja siis voila! käed-vabad-elu nautima.

See väike (aga võimas) vibreeriv vidin lisab sõidule hoogu! Vali sobiv eri värvi silikoonist katete hulgast, millest igaühesse mahub suurepäraselt vibreeriv mootor (müügil eraldi).

Lelu saab kasutada nii teiste vidinatega koos (lisa see dildole) kui ka “siis” – mõnutunnet peaks jaguma mõlemale! Stimulatsioon on võimas ning ehkki Ooh Je Joue välimus pole just maailma kõige ägedam, on vidinake väärt proovimist.

Komplektide hinnad algavad 65 eurost. Koos mänguasjaga tasub lahti teha ka Youtube’i kanali, kust leiab videõpetuse lelu kokkupanemiseks, kasutamiseks, mootorikatte vahetamiseks jne.

OOMPH! MINI BULLET 

See vibraator võiks kaunistada iga sõjaprintsessi lauanurka – soodsa hinnaga ent võimas ning elegantselt kuulikujuline lelu püüab pilku ja kutsub mängima. G-punkti avastamine pole enne nii lihtne olnudki.

Kui oled kokkuhoidlik või lihtsalt kitsi, aga tahad siiski võimsat ja elegantse välimusega lelu, võid julgelt panustada Oomph! Mini Bullet vibraatorile. Esiteks on selle hind ogar – 10 euroga naudingute taevasse, päriselt!?

Teiseks on sel “kuulil” uhked 10 käiku viimase peal rahulduseks, sõltuvalt millist mõnutasandit sa eelistad. Lisaks on see veekindel, mis tähendab, et Oomph! Minu Bullet tuleb sinuga vanni ja duši alla, ja kasvõi suvise vihma kätte!

Ja lõppude-lõpuks üldse mitte vähetähtis – see mänguasi on täiesti diskreetne, nii et seda võib igasuguse valehäbita kaasa pakkida nii nädalavahetuse spa-puhkusele kui pikemale reisile.

Siiski soovitame Mini Bulleti osta pigem ise endale kui kingitusena üle anda – lelu hind tundub tõesti jabur… või kui siiski, käigu asja juurde ka kaunis pesu või kohvikuskäik, et kingitus saaks veelgi täiuslikum.

JIMMYJANE FORM 3

Kallis, ilus, ja õrn. Sobib neile daamidele, kes ei taha kõva põrutust vaid hella puudutust. Kui eelmine, vaevu 10-eurone kuulvibraator tormab peale kõigis kümnes variandis, siis keelekujuline Jimmyjane on hoopis teisest puust – hell, õrn, hingeline nagu… unistuste prints ruudulisel hobusel.

Form 3 eriti õhukese silikoonist katte sisse on peidetud õrnatoimeline vibraator. Su oma sõrmed ei oleks hellemad. Sealjuures ei ole süütejõule aga ühtegi etteheidet. Kui üldse millegi üle nuriseda, siis väga kalli hinna üle – Form 3 maksab umbes 140 eurot.

Iseenda õnne pealt oleks vale kokku hoida, vidin on veekindel ja dokist laetav nagu khuul nutiseade. Kui valid kingitust kaaslasele, siis võib Form 3 olla see, mida oled kaua otsinud. Kes ütles, et see sobib vaid daamide hellitamiseks?

MAGIC WAND RECHARGEABLE

Hitachi Magic Wand on klassika. Laetavas versioonis veidi kallim kui tavaline ent oma hinda iga millimeetri eest väärt. Jah, see näeb üsna kohutav välja. Jah, see tundub kobakas. Jah, see teeb oma töö ära nii, et sul on kosmosest allatulemisega veidi raskusi.

Kasutajate hinnangul on selle klassiku näol parima mõnugarantiiga, mida võtta kaasa siis, kui õhtul koju ei jõua.  Ole valmis juhe täiesti seinast välja tõmbama tänu taasleiutatud ja moderniseeritud juhtmevabale Võlukepile.

Võrreldes Hitachi klassikuga, mis muuseas on maailma müüduim vibraator läbi aegade, on laetav teekond paradiisi kaalult kergem ja vaiksem kui algne mudel.

Pehmet silikoonist otsa on kerge puhastada ja see on märksa hellem su õrna naha vastas. Sa võid seda kasutada liikvel olles (tuleb ette sedagi!) või kui pole aega oodata aku täis laadimist, siis pista pistiku seina ja lõbutseda pööraselt juhtme otsas.

Laetav Võlukepp maksab umbes 90 eurot ning seda on saada ka Maarjamaal . Meestel tasuks enne siiski ära vaadata tootevideo, et kingijahil kogemata mitte kodumasinate kauplusse eksida ning sealt saumikseri osta – Magic Wand näeb tõesti välja nagu mistahes kohmakas kodumasin, aga see ei ole … mikser. Või mine tea?!

Hind on mikseril igal juhul odavam. Samas teeb Võlukepp vabal ajal ära sama töö, mida muidu peaks käsitsi vispeldades või saumikseriga vahustades tegema – kui uskuda alljärgnevat videot, ei lähe vahtu ainult vesi vaid ka mannapuder, vahukoor, või, kibestunud lugeja…

I OSA KOKKUVÕTTEKS

Uskuge, pole just palju hetki, mis oleksid romantilisemad sellest, kui partner kingib sulle laheda lelu, millega saab mängida ka kahekesi.

Selleks, et teineteise olemasolust ja väikesest mängust rõõmu tunda, ei vaja me tegelikult ei sõbra- ega isegi sünnipäeva. Iga päev võib olla seiklus, kui kallim end ühtäkki sootuks uue nurga alt avab ning esitab kutse mängule.

Seega, laske fantaasia valla, valige oma, otsige veel lisagi neile, mida teile välja pakume ja mängige! Ning kellele tundub, et partnerlus on nii ajast ja arust, see ei keela endale üht väikest hellitust. Suurte lelud esimese korraga otsa ei saanud, jätkame juba homme.

Allikad: tootjad, Best products review. Kaanepilt: Pixabay

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com