Reede, 2. juuni 2023
Spordisõprade jaoks peaks Samsung Gear Fit2 Pro müügilejõudmine olema hea uudis. Täiustatud GPSiga aktiivsusseade on veekindel ja kuni 5ATM survele vastupidav kell. Seade sobib nii sportimiseks kui igapäevaste tervisenäitajate monitoorimiseks.

Hea uni, söögiga omastatav energiakogus, sportimisel kulutatavad kilokalorid on spordikellale jõukohased mõõta ja analüüsida. Gear Fit2 Pro kellal on ujumisdistantsi ja pulsi mõõtmise võimekus, sisse ehitatud GPS jälgimine ning automaatne aktiivsuse tuvastamine. Seade võimaldab tõeselt jälgida nii jooksmist kui ka näiteks jalgrattaga sõitmist.

Spordivõru 1,5-tolline Super AMOLED ekraan on kumer ja puutetundlik, sellelt on lihtne lugeda informatsiooni ja teavitusi. Aktiivsusmonitor on turvalise ja ergonoomilise kujuga ning kerge, et seda saaks hõlpsasti kasutada kõigi aktiivsete tegevuste puhul.

Gear Fit2 Pro
Värv/Hind Must, Punane / umbes 239 eurot 
Ekraan 1.5” kumer Super AMOLED216 x 432, 310 ppiCorning® Gorilla® Glass 3
Protsessor Kahetuumaline 1.0 GHz
OS Tizen
Suurus 25.0(W) x 51.3(H) mm34g (Suur), 33 (Väike)
Käerihm Väike (Randme suurus: 125~165mm)Suur (Randme suurus: 158~205mm)
Mälu 4GB sisemälu, 512MB muutmälu
Ühenduvus Bluetooth® v4.2, Wi-Fi b/g/n, GPS/GLONASS/Beidou
Sensorid Akseleromeeter, Güroskoop, Baromeeter, Pulsimõõtja
Aku 200mAh
Laadimine Pogo-tüüpi
Vastupidavus 5 ATM veekindlusMIL STD 810G
Ühilduvus Samsung Galaxy: Android 4.3 või hilisem. Android 4.4 või hilisem. iPhone 7, 7 Plus, 6S, 6s Plus, SE, 5 *iOS 9.0 või hilisem

 

PAAR KÕNEKAT FAKKTI GEAR FIT2 PRO KOHTA

Kõrge veekindlus ja ujumisspordi jälgimise võimekus: seadmel on 5 ATM veekindluse sertifikaat* ja see on sobilik nii sportimiseks kui vees lustimiseks.

Täpne pulsi mõõtmine: Seade võimaldab täpset pulsimõõtmist reaalajas. Kell jälgib pidevalt südamelööke – seda nii pärastlõunase puhkepausi kui intensiivse jalgrattatreeningu ajal.

Spotify, Endomondo ja teised äpid: Gear Fit2 Pro pakub Speedo ja Under Armor treeningrakendusi ning sobiva treeningabimehe peaks leidma ligi 3000 võimaliku rakenduse hulgast igaüks, olgu selleks kas Under Amour Record, MyFitnessPal, MapMySur või Endomondo.

Spotify rakenduse abil on võimalik kuulata lemmikmuusikat või vahetada kiirelt lugusid ilma, et peaks oma nutitelefoni taskust välja otsima või kuulata lugusid üldse ilma telefonita.

Automaatne treeningu tuvastamine: Automaatne tegevuse tuvastamise funktsioon hoiab kõigil liikumistel silma peal ning suudab tuvastada kõndimist, jooksmist, jalgrattasõitu ning ärksamaid tegevusi nagu tantsimine või korvpallitreening.

Personaalne motivaator: seadmel on oskus luua personaalne terviseplaan, mis on kohandatud kasutajale sobilike eesmärkide ja teavitustega.

Gear Fit2 Pro on saadaval nii elegantses mustas kui sportlikus punases värvitoonis ning seda on võimalik ühildada nii Androidi kui iOS operatsioonisüsteemidega nutitelefonidega.

Allikas ja meedia: Samsung

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.