Reede, 29. märts 2024
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Üks kangelasi on Nokia uues kuues! Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Samsung Gear kantavad nutiseadmed ühilduvad nüüd ka IOS-iga

Alles me rääkisime, et kallitele nutikelladele lüüakse hingekella – mõned tootjad on siiski ärganud. Samsung üritab varjusurma libisevat sektorit turgutada uue sisuga, mis aitaks ühe kellaga hakkama saada nii Androidi kui IOS-i usku kasutajatel. Vaatame, kas see suudab huvi nende vidinate vastu tõsta või siis mitte.

Testis väike, keskmine ja suur Xtorm – kiirlaadimisega akupangad

Akupanga testimine pole kõrvaltvaataja jaoks üldse huvitav ja ega tegijatelgi ülearu põnevust pole: muudkui lae akusid täis ja tühjenda läbi mobiiltelefonide. Nüüd on see pikk töö tehtud ja tulemused teada. Akupank võib ka hiilata lisaks mahutavusele kiirlaadimise ja mugava juhtmehoidjaga, nagu juuresuleval pildil näha (artiklis).

Libauudised telepildis – tarkvara paneb prominendid mida iganes rääkima

Uskuda ei saa enam midagi, hoiatavad teadlased. Ka video, kus riigipea teeb tähtsaid avaldusi, võib olla võltsitud. Kuid see-eest võime varsti saada ekraanile sulaselges eesti keeles rääkiva ja suud liigutava president Trumpi või kantsler Merkeli. Sellist veidrust videotarkvara juba lubab.

Telia Carrier tõmbab Stockholmist Peterburi uue valguskaabli, millega ühendatakse ka Tallinn

Tähtsam ühendus kui kiirrong Poola piirile on kindlasti kiire andmesideühendus maailmaga. Ilma suurema kärata tõmmatakse kaabel Stockholmist Peterburi, vahejaamaga Tallinnas.

MyHeritage DNA aitab geenitestiga oma sugupuud täiendada

Geenitehnoloogid hoiatavad – sa ei tea, mis sellest testist võib välja tulla! Aga kui raatsid 100 dollarit kulutada (praegu on sooduskampaania – 80 USD!), saad teada, kellega on sul sugulussidemed tugevamad, kellega mitte ning millisest piirkonnast sa oma geenivaramu oled pärinud. Oodata võib igasuguseid üllatusi. Lisaks võidakse andmed panna MyHeritage´i sugupuusse, kui tahad.

Lameda pildi teooria: 3D TV polegi enamusele vajalik

AM mäletab hästi neid aegu, kui iga uue teleka (ja isegi sülearvuti ning mõnedel kuudel isegi nutitelefoni) esitlemisega oli kõige kõvem uudis 3D tugi. 2009-2010 oli selle tehnoloogiamulli kõrghetk.

Praeguseks on 3D telekad vaikselt hääbunud ja tundub, et 2017 saab neile tõelise varjusurma algusaastaks. Võitjaks osutuvad hoopis 4K, HDR ja muud lamedat pilti toetavad tehnoloogiad.

samsung

Allikas: am . Meedia: Samsung

KOMMENTEERI SIIN