Teisipäev, 27. veebruar 2024
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Üks kangelasi on Nokia uues kuues! Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Uus rekord? Nokia 6 müüdi Hiinas läbi minutiga

Kes oleks seda osanud oodata, et Nokia tagasitulek saab olema nii tormiline – Hiinas müüdi esimesed miljonid Nokia 6 telefone maha kõigest kuue minutiga. Järgmise partiiga läheb ilmselt sama hästi. Telefon ise polegi midagi väga revolutsioonilist, kuid on lihtsalt hea telefon hea hinnaga. Hiinas aga on soomlased oma brändile nii kõva põhja loonud, et pärast õige mitme aasta pikkust pausi ikka veel Nokiat mäletatakse ja meenutatakse ikka hea sõnaga.

Mobiililaadimisjaam, mis laeb ära kogu seadmepargi

Nö tavaliste vargapesade aeg on ümber saamas – tüüpilises kodus laiutavad seal reas erinevad toiteplokid. Xtormi laadimisjaam aitab selle koleduse ära kaotada – karbis on üks suur toitejaam, mis jagab USB pesade kaudu särtsu kõigile nutiseadmetele. Ka ühele Mäkile, mis toitub USB Type C pesast. Selline on laadimise helge lähitulevik.

Samsung avaldas Galaxy Note7 aku süttimise põhjused

Nüüd on siis ametlikult teada see, mida kõik varem kahtlustasid – süttimise põhjustas lühis akus. Samsung lubab, et seda enam ei juhtu ja avaldab uue akutestimislabori pildid.

Avati uuenenud Digidoc portaal

Digidokumentide portaal pole enam Eesti edulugu, sellega tegeleb Leedu firma. Tasuta lõunad on läbi, digiallkirjastamise eest portaalis tuleb maksta nagu paljude muudegi digiteenuste eest.

Huawei Mate 9 – kas tõesti Samsung Galaxy Note 7 asendaja?

Loodus ja vabaturg tühja kohta ei salli. Kui Galaxy Note 7 korjati turult ära, tulevad teised tahveltelefonid asemele. Üks asendajakandidaat sai AM-il just testitud.

Iga kolmas eestlane ostis eelmisel aastal uue telefoni

Näib, et telefone vahetatakse endiselt kiiremini, kui need ära kuluda jõuavad. Eelmisel aastal ostis uue telefoni iga kolmas eestlane. Muljetavaldav aktiivsus!

VIDEO: kas Icaros Flight päästab trenniga VR maailma?

Virtuaalprillid on küll lahe seltskondlik meelelahutus kümneks minutiks, kuid mis saab edasi? Saksa firma üritab virtuaalreaalsusest teha igapäevases trennivahendi.

Austraaliast saab alguse passide ärakaotamine

Lõpetuseks ka üks reisiuudis. Pass kui mitme sajandi tagune trükiajastu leiutis on infoajastul kadumas. Austraalia teeb algust, katsetades alates juulist lennujaamades vaid näotuvastusega üle piiri laskmist.

Allikas: veebiajakiri Arvutimaailm. Meedia: Nokia

 

KOMMENTEERI SIIN