Neljapäev, 5. oktoober 2023
Reede, 27. septembri esimestel sekunditel võeti ametlikult karbist välja esimesed tuttuued iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max ning Apple Watch Series 5 Eestis.

iDeali Solarise salongis said huvilised uusi iPhone’i mudeleid oma käega katsuda ja nautida meediastaaride meeldivat seltskonda, sest unboxingut tegid Metsakutsu, Martti Hallik ja Liina Ariadne.

Taas on kasutusel tavapärane numeratsioon. 6,1“ ekraaniga iPhone 11 eelkäijaks oli iPhone XR, 5,8“ 11 Pro vahetab välja iPhone XS-i ja 6,5“ ekraaniga 11 Pro Max omakorda XS Max-i.

iPhone 11 värvivalikus on kollane, punane, roheline, lilla, must ja valge. Pro mudelid aga on saadaval lisaks Space Gray tumehallile, kuldsele ja hõbedasele ka uudse Midnight Green tumerohelisena.

Oodatud uuendus on kaamerad: 11 Pro ja 11 Pro Max on varustatud kolme 12 MP kaameraga – lainurk-, ülilainurk- ja telefotokaamera. iPhone 11-l on kaks esimesena mainitut.

Ka esikaamera resolutsioon on 12MP, millega saab teha nüüd trendikaid slowfie’sid ehk aegluubis videot. Nii esi- kui tagakaamerad salvestavad videoklippe 4K resolutsiooniga. Fotode osas on suurim uudis automaatselt lülituv öörežiim.

Uued telefonid on kiiremad ja võimsamad tänu uutele A13 Bionic kiipidele. Ka akude vastupidavus on pikem ja 11 Pro seadmetega tuleb kaasa 18W kiirlaadija.

iPhone 11 hind algab 829 eurost (64GB), iPhone 11 Pro 1179 eurost ja 11 Pro Max 1279 eurost.

Apple Watch 5 suuremateks uuendusteks on alati aktiivne ekraan, lai materjali- ja rihmadevalik, samuti mitmed sisseehitatud aktiivsus- ja terviserakendused, kompass ning müraandur. Aku tagab 18-tunnise vastupidavuse. Hind algab 459 eurost.

Esimesed kiiremad kliendid said uued seadmed juba kätte. Need, kes nii kiireid otsuseid teinud veel pole, saavad oma valiku teha alates tänasest neile meelepärases Apple’i esinduses.

blank

Lena on autonduses kogenud tegija. Ta ise ütleb, et tema nõrkuseks on kiired ja vihased sõidukid. Acceleristas on Lena üks meie kibedamatest testisõitjatest ning ühtlasi tugev turundusstrateeg.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.