Telias jõuab õige pea müügile uudse disaini ja tervet esikülge katva ekraaniga iPhone X. Alates 27. oktoobrist saab Telia e-poes ja esindustes iPhone X-i eelmüügi korras tellida ning reaalselt jõuab seade müügile reedel, 3. novembril.

Pilkupüüdva disainiga iPhone X’i iseloomustab äärest-ääreni 5,8-tolline Super-Retina ekraan, roostevabast terasest korpus, neuraalmootori ja masinõppe võimekusega A11 Bionic kiip, liitreaalsuse ja 3D mängude tugi ning juhtmevaba laadimine ja näotuvastus, mis on uudne ja turvaline viis telefoni avamiseks, isiku tuvastamiseks ja maksete sooritamiseks.

iPhone X esiküljel asuva TrueDepth-kaameraga on võimalik jäädvustada portreerežiimis ja portreevalgustusega fotosid, kus esiplaan on terav ja taust kunstipäraselt udune.

Kaamera Animoji-funktsioon oskab jäädvustada ja analüüsida üle 50 näolihase liikumist ja peegeldada näoilmeid animeeritud emotikonide abil.

Uuenduskuuri läbinud tagaküljel asuval kaameral on kahekordne optiline pildistabilisaator, uus värvifilter, sügavamad pikslid, uuendatud Apple’ pildiprotsessor ning portreerežiimi ja portreevalgustuse tugi.

iPhone X esi- ja tagakülge täielikult kattev klaas on nutitelefonide seas kõige vastupidavam. iPhone X on saadaval kahes värvitoonis – hõbedane ja kosmosehall.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Kes lipulaeva oodata ei jaksa, võib praegu osta õunakese 8 ja 8 Plus mudeleid või vahetada Apple’i  üldse mõne teise tootja vastu.

Androidile üleminek näiteks Samsungi abiga pole sugugi hirmutav – Galaxy Note 8 pakub kõike seda, mida X, aga veel paljut, millest õunakese loojad praegu veel undki ei näe. Paraku nii on, ärge sõnumitoojat tapke.

Vaata lähemalt Telia poest ja Apple’i lehelt

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.