Esmaspäev, 6. veebruar 2023
Alates esmaspäevast, 10. juulist on Telia poodides saadaval Huawei uus sportlik nutikell Huawei Watch 2. Seade on varustatud e-SIM-iga, millega saab helistada, sõnumeid saata ning Telia 4G võrgus mobiilset andmesidet kasutada ilma telefoniga ühenduses olemata.

Telia Eesti tootejuht Taavi Ting märkis, et tegu on Euroopas ainulaadse tootega ning Telia on esimene operaator Euroopas, mis selle müügile toob ja teeb seda just Eestis ja Norras.

„Selle sammuga on Telia taas esirinnas uute, innovaatiliste ja kliendi elu lihtsustavate digitaalsete lahenduste pakkumisel. Android Wear 2.0 tarkvaral põhinev Huawei Watch 2 on esimene e-SIM toode siinses regioonis, mis töötab 4G mobiilivõrgus. Kasutaja saab telefonist sõltumata helistada, sõnumeid saata, äppe kasutada jpm. Seade on veekindel, kerge kaaluga, sisseehitatud GPSi ja pulsilugejaga, mis teeb temast ka hea kaaslase sportimisel,“ märkis Ting.

Nutikella müügihind on 349 eurot. Kampaania raames saab seadme soetada järelmaksu korras nullintressiga.

Selleks, et e-SIM-ile üleminek oleks võimalikult sujuv, pakub Telia e-SIM-i vautšerit, mida saab soovi korral välja printida ja seadistusprotsessides kasutada sarnaselt tänase SIM kaardiga.

Klienditeenindaja ning ka kliendi jaoks on erinevus selles, et enam ei ole vaja füüsiliselt SIM kaarti seadmesse paigutada – e-SIM tuleb alla laadida, kasutades vautšeril asuvat QR koodi kujul linki.

Samuti on vautšer viidud digitaalselt Telia iseteenindusse, kus klient saab kõik SIM kaartidega seotud toimingud mugavalt ära teha ilma esindusse tulemata ja arvuti tagant lahkumata.

Huawei Watch 2 nutikella toob Telia turule koostöös partneritega Huawei ja Oberthur. Tegu on teise e-SIM tootega, mis Eesti turul müüki jõuab ning mida Telia mobiilivõrgus kasutada saab. Eelmisel aastal tutvustas ettevõte e-SIM-iga varustatud Samsungi nutikella Gear S2.

Allikas: Telia, meedia: tootja

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.